Çatalca Bölgesinde Olan Kiliçli Hünkar Mezari Nerededir | Define işaretleri ve anlamları

Çatalca Bölgesinde Olan Kiliçli Hünkar Mezari Nerededir

tequila1900

Kullanıcı
Selam arkadaslar aranıza yeni katıldım. Çatalca inceğiz fenerköy saray civarında olan girişinde kılıç resmi bulunan hünkar mağrasının yeri tam olarak nerededir.Bilgisi olan arakadslar detaylı bilgi verirse sevinirim.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
okadar parayı tek başına yemeyi düşünmüyorsundur umarım xxxx yıllardır sitelerde var biri sana aratıyorsa benim fikrim arama derim farklı vede piyasada olmayan kaydın varsa sonuç alman daha kolay olur yinede sen bilirsin
@ÇALKAYA 28 ustam
Başka forumun linkini vermişsin
Lütfen dikkat edelim

Son düzenleme:

tequila1900

Kullanıcı
Defineden ziyade havas ile uğrasıyorum.Böyle bir mağaradan haberim bile yoktu, sadece bana bildirildi ve kadıköy hünkar mağarası girişinde kılıç var denildi.Daha fazla bilgi alamıyorum.O mağaraya gidip kılıç resmi önünde bir ritüel yapmam gerekli.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
seninkiler hedefe 20 km yaklaştırıyorlar ne güzel koca trakyada orayı demeleri çok ilginç aradığın yer kayıtlıdır kolay kolay burayı bilen sana demez bulsa kendi malı alır seninkiler bu işte çok acemi anlaşılan

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı
Hünkar ismi takılan mağra eşkiya işi ve bunu bilmek için üstünde kılıç resmi yapılmış,ününe dikenli çalılık türü yeşillik edilmiş.
Belge bilgiye göre avusturya da basılan Hamidiye altınları tren yolu ile İstanbul à gelmekte idi lakin o zamanın defterdar yanis alevciyan tren soygununu gerçekleştirdi eşkiyalar ile birlikte,,, mal önce inceğize sonrada fener köy merasına taşındı diye yazıyor ama belge çok uzun ben aklımda kalanı yazdım.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
herkes nasibini arayacak kardeşim senin yöntemin farklı önemli olan sonuca gitmen allah yardımcın olsun