Çekim Aldığım Yer | Define işaretleri ve anlamları

Çekim Aldığım Yer

DeLiCebey

Vip Üye
merhaba ustalarım buraya buraya çekim aldım ve üstten baktıgımda boşluk veriyor.

ustalarım bu işaretin aynısından bi yerde vardı ve harita ile o yerin malı bulunmuştu önde kaya ve kayayı biraz ayırmışlar içeri girip almışlar malı mahzen ağzı gibi :)

Son düzenleme:

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
son kontrol yapmak maksadiyla, bu alanın üzerine çıkıp gümüş çubuklarınız ile üstten buraya bakmayı ve boşluk verebilecek bir çubukla da boşluk olduğunu teyit ettinizse hayırlı uğurlu olsun diyelim üstad. gümüş çubuğun çok azda olsa sapma ihtimalini de düşünerek gözlem yapılması en mantıklı sonucu verecektir, (beğendim)

DeLiCebey

Vip Üye
son kontrol yapmak maksadiyla, bu alanın üzerine çıkıp gümüş çubuklarınız ile üstten buraya bakmayı ve boşluk verebilecek bir çubukla da boşluk olduğunu teyit ettinizse hayırlı uğurlu olsun diyelim üstad. gümüş çubuğun çok azda olsa sapma ihtimalini de düşünerek gözlem yapılması en mantıklı sonucu verecektir, (beğendim)
ustam sadece gümüş çubuklar ile baktım bendeki gümüş çubuklar hem boşlugu hemde malı verebiliyor ikisi aynı anda. ayrı çubuk almama gerek kalmıyor arazi için . orda boşluk var üstten baktıgım zaman ve içinde de malı veriyor tam o kapak gibi görünen yerin içinde.

DeLiCebey

Vip Üye
ustalarım burdaki boşluk şöyle kapaktan giriyoruz sağa dönüyor ve 3 mt den sonra bitiyor boşluk ve boşlugun icinde ortasında malı veriyor.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
tespitinde doğruluk payı yüksek. ama eksik olmasından şüpheliyim.
gümüşlerle hem boşluğu hemde içerdeki malzemeyi tespit etmek biraz garip geliyor. maden olan yerde madene gitmeden ,boşluğu nasıl alıyor, boşluğu alıyorsan madeni nasıl bir sistemle tespit ediyorsun. bir açıklayabilirmisin.

delicebey kardeşim,emeğine sağlık.

ersan

Vip Üye
merhabna ustam burda cizdiyim yerde bir koltuk tasin var ve iki tane kanal ,,v,,olarak asya iniyor bu yer urasmaya deyer bir yer sunak cananin yandada bir v-isaretin var oda buraya verioyor girisi o carpi yaptin yerde kaliyor girisin ve duvardaki ,,x,,yeri dikatli bir inceler yer trasli mujde yeri olabilir bu sunak cenanin ustunui dikatli bir incele cubuklarlan bakalim bosluk var mi.

Üst Alt