Civciv ola bilirmi | Define işaretleri ve anlamları

Civciv ola bilirmi

DADAŞBOZKURT

Kullanıcı
Öncelikle Selamun aleykum sayın ustalarım bu görsel için ne söylenebilinir ardasim bana gönderdi etraffi çekmemiş bizzat görselin kendisine ne diyebiliriz. Haç işareti var birde çarpı var bulunduğu mevkide farklı görseller var onlarda ekliyorum

Ekli dosyalar

• IMG-20220613-WA0000.jpg
    IMG-20220613-WA0000.jpg
    271.2 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG-20220613-WA0003.jpg
    IMG-20220613-WA0003.jpg
    384.3 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG-20220613-WA0002.jpg
    IMG-20220613-WA0002.jpg
    209.8 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG-20220613-WA0001.jpg
    IMG-20220613-WA0001.jpg
    155 KB · Görüntüleme: 29

kocyigit01

Usta
Vip Üye
Öncelikle Selamun aleykum sayın ustalarım bu görsel için ne söylenebilinir ardasim bana gönderdi etraffi çekmemiş bizzat görselin kendisine ne diyebiliriz. Haç işareti var birde çarpı var bulunduğu mevkide farklı görseller var onlarda ekliyorum
aleykümselam.

haç, çarpı ve ve civcivden daha fazlası var ustam bu resimde. biraz uzaktan çekilmiş fotoğrafını ister misin arkadaşından?

özgürXdaglı

Vip Üye
aleyküm selam hayırlı günler

oklar yönünde resim

1.jpg

bu güzel işaret

2.jpg

okun bir adım önüne gelip okun oldugu yerdeki oymayı kanalları ceksin ve aynı yerden saat 10/11/12/1/2 yönlerinde resim

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
İşin enteresan kısmı bu resimlerin hiç biri aynı noktaya ait değil. Sistematik mantığa ters ve olmayacak bir prizma. Şema düzeninde bu böyle değildir. Ayı daha önce zaten işlem görmüş. İşlem sonucu muamma detaylı görsel ile netleşebilir. Pus atan kartal yükselti olarak ana rakımının çokda aşağısında değil ayrıca gayri ihtiyari bir halde, hac ve civciv dediğinizin net görsel olmadığından doğruluğunu teğit etmek zor, civciv değil dal üstünde duvara sotelenmiş kuş olmalı zira civcivde hac işaretini aynı noktada aramak mantıksızdır. Sunulara gelince mahsen mezar sağa düştüğü halde solda mahsenden ayrı bir mahsen olması ustanın dediği gibi solun muhakkak resimlemesini gerektirir. Son olarakta; artık şu arkadaşlarınıza söyleyin adam akıllı görsel çeksinler. Bak şahsen beni böyle kolay kolay şahlanmış halde pek yakalayamazsın o yüzden tam yapın şu paylaşımı. 😂😂😂😂

DADAŞBOZKURT

Kullanıcı
İşin enteresan kısmı bu resimlerin hiç biri aynı noktaya ait değil. Sistematik mantığa ters ve olmayacak bir prizma. Şema düzeninde bu böyle değildir. Ayı daha önce zaten işlem görmüş. İşlem sonucu muamma detaylı görsel ile netleşebilir. Pus atan kartal yükselti olarak ana rakımının çokda aşağısında değil ayrıca gayri ihtiyari bir halde, hac ve civciv dediğinizin net görsel olmadığından doğruluğunu teğit etmek zor, civciv değil dal üstünde duvara sotelenmiş kuş olmalı zira civcivde hac işaretini aynı noktada aramak mantıksızdır. Sunulara gelince mahsen mezar sağa düştüğü halde solda mahsenden ayrı bir mahsen olması ustanın dediği gibi solun muhakkak resimlemesini gerektirir. Son olarakta; artık şu arkadaşlarınıza söyleyin adam akıllı görsel çeksinler. Bak şahsen beni böyle kolay kolay şahlanmış halde pek yakalayamazsın o yüzden tam yapın şu paylaşımı. 😂😂😂😂
Ustam daha önce paylaştığım kartalın bulunduğu bölge ile aynı değil hatta ilçe olarak da aynı değil bunu arkdasim yeni gönderdi yere gidemedim halendaha bı hafta sonu kendim gideceğim . Ustam burda x işareti var ben öyle gördüm X işaretimin yeminli olduğu bazıları tarafından söylenmekte bu doğrumudur . Birde X işaretinin son nokta olduğunu söyleyenler X isaretini ölçekerek bir şekilde yeri tespit ediyor buda doğrumudur. İşaretin bulunduğu yer Ermenilerin yaşadığı eski yer .

KANAS_USTA

Vip Üye
Resimlerin biri Şamdan diğeri halepten demek istemis
Ustam daha önce paylaştığım kartalın bulunduğu bölge ile aynı değil hatta ilçe olarak da aynı değil bunu arkdasim yeni gönderdi yere gidemedim halendaha bı hafta sonu kendim gideceğim . Ustam burda x işareti var ben öyle gördüm X işaretimin yeminli olduğu bazıları tarafından söylenmekte bu doğrumudur . Birde X işaretinin son nokta olduğunu söyleyenler X isaretini ölçekerek bir şekilde yeri tespit ediyor buda doğrumudur. İşaretin bulunduğu yer Ermenilerin yaşadığı eski yer .

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Herkes birşey der herkes birşey görür. Önemli olan ne gördüğünden ziyade gördüğünün ona neyi göstermek istediğidir. X’e yeminde derler söz de derler nışan da derler son nokta da derler tehlike de derler. Ama ben kim ne dere değil bizzat işaretin kendine bakarak ne dediğine bakarım. X lerin şaşmayan ne derlerin haricinde kalan tek noktası ya tam batıya ya da tam doğu istikametine bakmasıdır. X bir sonraki aşamada neyle nasıl yapıldığına bakılmalı. Kısacası deyim yerinde herkesin yoğurt yiğişi farklıdır misali bulan da bulduğu halini onaylar bulmayanda bir şekilde onaylar. Ama ben onaylamam. Size X olan bana göre belki pusuladır örnek sündürme misali.

TRUVA

Admin
mezarın üzerinde kuluçkaya yatmış.işaret ettiğim yerin arka yüzünü incele giriş oradan. hedefte orada.

Ekli dosyalar

• IMG-20220613-WA0002.jpg
    IMG-20220613-WA0002.jpg
    355 KB · Görüntüleme: 10
Üst Alt