ÇOBAN KEYFİ, KÖZDE KOKOREÇ, KARA DEMLİK ÇAYI, DOĞADA TEK BAŞINA, MOTORLA ORMAN TURU | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

ÇOBAN KEYFİ, KÖZDE KOKOREÇ, KARA DEMLİK ÇAYI, DOĞADA TEK BAŞINA, MOTORLA ORMAN TURU

dogada_arkadaslarla

Kullanıcı
Motoruma bindim, ormana doğru yol aldım. Bana huzur ve mutluluk veren bir noktaya ateşimi yaktım. Kara demlikte çay fokurdarken, dirsek keyfi yaparak derin düşüncelere daldım... Iyi seyirler

TEVFiK

Vip Üye
Selamunaleyküm Maşallah çok güzel bir manzaralı keyif afiyet olsun dogada_arkadaslarla ustam gerçi ben sizi çok sevdiğim bir arkadaşıma ( kardeşime ) benzetiyorum ama olabilirmi 🤔 motorsikletin pilakasını göremedim.Çay'da farklı yaa hadi hayırlısı güzel görsellik için teşekkürler Saygılar.

dogada_arkadaslarla

Kullanıcı
Selamunaleyküm Maşallah çok güzel bir manzaralı keyif afiyet olsun dogada_arkadaslarla ustam gerçi ben sizi çok sevdiğim bir arkadaşıma ( kardeşime ) benzetiyorum ama olabilirmi 🤔 motorsikletin pilakasını göremedim.Çay'da farklı yaa hadi hayırlısı güzel görsellik için teşekkürler Saygılar.

As. Ustam. Plaka hic yok 🤣 insan insana benzermis, bi ara bi arkadas benimle epey muhabbet etti, beraber bi yerde calismisiz falan. Ama ben degildim 🤣🤣🤣