cocuk mu,kiz mi? | Define işaretleri ve anlamları

cocuk mu,kiz mi?

burgaz

Kullanıcı
yani erkek mi oksa disi mi?arkadas, don geri,hamile kadini gor (resim 2} sadece bu arkadasa yardim etmek istedim ustalar,dogru mu yaptim aceba.bosuna gezmesin cocuk,degil mi?benim gibi olmasin.birinci resimle,ikinci resimle ben bir fark goremedim.sizce bu bir hamile kadin degilmi?

Ekli dosyalar

• DSC02457.JPG
    DSC02457.JPG
    2.1 MB · Görüntüleme: 23
  • 2 (4).jpeg
    2 (4).jpeg
    193.2 KB · Görüntüleme: 23

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
yani erkek mi oksa disi mi?arkadas, don geri,hamile kadini gor (resim 2} sadece bu arkadasa yardim etmek istedim ustalar,dogru mu yaptim aceba.bosuna gezmesin cocuk,degil mi?benim gibi olmasin.birinci resimle,ikinci resimle ben bir fark goremedim.sizce bu bir hamile kadin degilmi?
Çocuk mu kızmı bilmem ama ikinci görsel daha önce başka bir konuda paylaşılmıştı ve buna cevap vermiştik.

burgaz

Kullanıcı
Çocuk mu kızmı bilmem ama ikinci görsel daha önce başka bir konuda paylaşılmıştı ve buna cevap vermico

Çocuk mu kızmı bilmem ama ikinci görsel daha önce başka bir konuda paylaşılmıştı ve buna cevap vermiştik.
tarlada oruyen cocuk van golunden su anda istanbula gelmistir.sol tarafinda onu otobus paralari bekliyor.ucak bekliyor olabilirde.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Benzer hamile kadın mezarını erçişte görmüştüm van gölünün kıyısında adamlar beş metre kayaları kırarak inmişler betimlemeden anladığım kadarıyla kadın doğum yaparken ölmüş bebeğinide yanına koymuşlar yani yanda kalmış...

Üst Alt