Çok Ekonomik Kamp Sobası(d.mekanına Özel Video) | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Çok Ekonomik Kamp Sobası(d.mekanına Özel Video)

Kervan07

Admin
#kervan07 ustam ha yaşa sen bende kamp yaparken yemekleri odun ateşinde pişirmekten bıkmıştım artık sayende o dertten kurtulucaz...
inan o dert bende de vardı...arazideyken öğle vakti geldiğinde,iki tane çalı çırpı bulana kadar epey vakit geçiyordu.bazı günler çobanlardan odun istemek zorunda kalıyordum.odun ateşinde ısrarcı oluyordum çünkü çay suyuna odunun verdiği lezzeti tüp vermiyordu.birde meşe odunu olursa ohh ohh..diğer yemekleri tüpte pişirirdim.
bundan böyle her şeyi bu portatif ekonomik kamp ocağında pişirmek bence çok kolay olacak...
saygılarımla kervan

Kervan07

Admin
PikNik tüpüne göre daha portatif ve taşıması kolay duruyor. Benim gibi yazları deniz kenarlarına çadır kurup keyif yapmayı sevenlerin en büyük sorunu yemek ve çay demleme sorununa çözüm gelmiş gibi. Hepsini geçtim. Günü birlik dağ tepe gezmeyi sevenlerin bile çok işine yarar
beğendiğinize sevindim..açıkcası bu bu ocağı videoya almadan önce biz definecilerin acaba işine yararmı,gerekli bir malzememi,diğer defineci arkadaşlarım benimle aynı fikirde olacakmı diye kaygılarım vardı.şimdi siz değerli arkadaşlarımın yorumlarını gördükten sonra çok mutlu oldum.faydalı bir paylaşım olmuş buna çok sevindim.ilgi alaka gösteren herkese çok teşekkür ederim
saygılarımla kervan