Cok Eski Bir Cesme | Define işaretleri ve anlamları

Cok Eski Bir Cesme

burgaz

Kullanıcı
orumlarinizi bekliyorum ustalar arkada kayalar icin.

karanar

Kullanıcı
öndeki kayayı çözdünüzde mi, arkadaki kayaya yöneldiniz sevgili dostum. Arkadaki kaya mezarları çoktan boşaltılmıştır. sen ön kayadaki mahsene yönel. silüetin tam altından başlayarak giriş aramalısın. çeşmenin yalağı ve tam arkasını da bir kontrol et. ayrıca yalağın döküldüğü alanda kontrol edilmeli. haçın durumuna bakarsan tam orada bir şeyler var başarılar.

walkman

Kullanıcı
karanar ustam aynı üçleme çeşmenin aktığı yerde de görülmekte. Öncelikle duvarında farklı bir taş aramalısın. Yoksa karanar ustamın da dediği gibi yalak ve arka kısmına yönelmelisiniz.

karanar

Kullanıcı
karanar ustam aynı üçleme çeşmenin aktığı yerde de görülmekte. Öncelikle duvarında farklı bir taş aramalısın. Yoksa karanar ustamın da dediği gibi yalak ve arka kısmına yönelmelisiniz.

haklısın. çok güzel bir yermiş burası. kimseye sormam yeri ama burayı merak ettim doğrusu.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
paraya vede mezarlara yakın bir yer arkadaki kayalıkta mezarlar çeşmenin doğudaki yalağının altında parası olabilir

ersan

Vip Üye
paraya vede mezarlara yakın bir yer arkadaki kayalıkta mezarlar çeşmenin doğudaki yalağının altında parası olabilir
ustam basetin yerde o yalagin altinda mujde parasi olabilir ama ana parasi cok yerlere cubuk cektim var herp 200-300 mt unden alinmis halde buldum var yerleri.

Üst Alt