cok guzel cekim aldim bir ,,omega,,isareti | Define işaretleri ve anlamları

cok guzel cekim aldim bir ,,omega,,isareti

ersan

Vip Üye
merhaba ustalarim bu tasa cok guzel cekim aldim cubuklarlan birde bir incelesem ,,omegaya cok benziyor burda hic bir bosluk bulamadim bu tasinn tam uste cubuklar cok guclu cekim verdiler saten yer kaya mezarlik alani cok inceledim bir kasa yeri hic guzumu ilismedi .

bu yerde tam omeganin bakti yun

karanar

Kullanıcı
omegayı kuzey batıya gelecek şekilde yapmışlar, bu da güney doğu yönünü kontrol etmeli derim ben, bu arada omega 5 sayısını temsil ettiğine göre, 5 adım 5 metre yada yedimiydi yaw. neyse sen işini bilirsin :)
söylemeden de geçemiycem, ustası mezarı bitirmiş yorulmuş çırağına demişki olum sen de şuraya bir omeda çiziktir. çırak tabi cahil ne bilsin. usta vur değince öldürmüş, aşka gelmiş kazımış resmen omegayı. :) :) :)

ersan

Vip Üye
Valla Ersan ustam eğer sen ordan bulamassan biz burda bilgisayar başında hiç bulamayız.
O işaret omegayı andırıyor ama şüpheliyim. Ama mezarlık alanı muhteşem. Kolay gelsin.
ustam ben bu mezarlik alaninda cok yerlerde bosluk aldim ama iscilikleri cok zor bu koca blok taslari nasil koymuslarustlerine.

ersan

Vip Üye
omegayı kuzey batıya gelecek şekilde yapmışlar, bu da güney doğu yönünü kontrol etmeli derim ben, bu arada omega 5 sayısını temsil ettiğine göre, 5 adım 5 metre yada yedimiydi yaw. neyse sen işini bilirsin :)
söylemeden de geçemiycem, ustası mezarı bitirmiş yorulmuş çırağına demişki olum sen de şuraya bir omeda çiziktir. çırak tabi cahil ne bilsin. usta vur değince öldürmüş, aşka gelmiş kazımış resmen omegayı. :) :) :)
ustam cekimi ben bu tasin altina aldinn bu etraflai gezdim cubuklarlan senin basetin gib baska yerdedir deye ama hep bu isareli tasa cekim verdi cubuklar.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

sevgili ersan ustam, işaret kayada olduğunu vermiyorki boşluk olsun. belki mineralli yapıda olabilir. resimler yeterli olsaydı ,belki verdiği yer görünebilirdi.hafif çaprazına düşebilir.öne meyilli yapılı olduğundan fazla açığınada gitmez. bu normal mezar bulgusu değil. sağlıcakla.

ersan

Vip Üye

sevgili ersan ustam, işaret kayada olduğunu vermiyorki boşluk olsun. belki mineralli yapıda olabilir. resimler yeterli olsaydı ,belki verdiği yer görünebilirdi.hafif çaprazına düşebilir.öne meyilli yapılı olduğundan fazla açığınada gitmez. bu normal mezar bulgusu değil. sağlıcakla.
merhaba ikizceli ustam aynen buyle baska bir isaret ta vardi am,a bu omega isareti asaya zemine doru bakiyordu tam 80 sm derinlikten culme alindi yer belidi.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
kabartmalar genelde uzağa atmazlar senn bulduğun yerler bir değirmenyerinın yukarısındaki mezarlık alandaolmalı burada birde murç deliği vede dğal gibi diklitaşlarolmalı yakın yerdede bir kuru dere

Üst Alt