Çubuklar Beni Bu Kayalara Getirdi. | Define işaretleri ve anlamları

Çubuklar Beni Bu Kayalara Getirdi.

sempatik_06

Kullanıcı
Ustalarım çubukta çok çok yeniyim ama denemelerime devam ediyorum.
çubuklarım beni bu kayalara getirdi.
ama daha sonra birşey anlayamadım. bende fotoğraflarını çekip size sormak istedim.
yorumlarınız için şimdiden allah razı olsun...

karanar

Kullanıcı
''çubuklar beni buraya getirdi'' dediğine göre değerli tespiti yapıyordun. öncelikle seni tebrik ederim. biryerden başlamak hiç başlamamaktan iyidir. bu işle uğraşıyorsan, çubuk işini mutlaka bilmelisin.
bölgen olası kaya mezarları olabilir. aşağıdaki çizimde dikkatimi çeken yerleri işaretledim. Asiavcı ustamın dediği gibi kayaların altındaki boşluklar, boşluk tespitinde seni yanıltır. incelemeye değer bir bölge. kolay gelsin.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
bazı kaya boşlukları tepkiye neden olsa bile,karanar ustamız cizmiş. bir iki ilave de ben yapıyorum. fakat resimleme tekniğin daha iyi olursa ,anlaşılması kolaylaşacaktır.

cizdiğim yerler işçilikli. kayalar yerleştirme. bu işi başaracağına inanmaya başladım. asi uıstamızın etkinliğinde buluşmak nasib olursa çok kazanımın olacaktır.

ZİRVE

Kullanıcı
önce ana dereyi bul.sakın yok deme bana.var.sonra bu dereye gelen yukardan çatal yaparak gelen ve belli bir yerde birleşen y yani bunun biri kuru olabilir.soldaki yazın kuruyabilir dikkat et.tam iki suyun birleştiği yeri bul. orda bazı işaretler bulacaksın.devvamlı akan su zirveden gelecek.diğer kolla birleşip ana dereye bunlara ters akan vbunların önünü kesen dereye geleceksin.buranın yanında vadi olacak.vadiden sonra tekrar karşıda bir yerin daha var.oda ana dereye birleşiyor.ana dere zannedersem doğudan batıya akıyor.buna akan derelerde güneyden kuzeye akıyor.foton öyle diyor.veya tem tersidir.soldaki kaynaktan çıkan suda olur.dikkat et.

ZİRVE

Kullanıcı
iki vadi arasında şelalede varmı dikkatini çektimi..şelalede çok iyi.

xenon

Kullanıcı
bariz işlenmiş bir taş taşın kendisinde de kaya mezarı imajı veriyor kaya mezarları bolca gördüğüm için söylüyorum ustalar işaretlemiş daha net kayanın farklı noktalarından geniş açı fotoğraflar alırsan ustalar net yönlendirebilir bilgi amaçlı

ZİRVE

Kullanıcı
konu sahibi kardeşim konunu çok daha net çözmek istersen al sana bir yol.Google eart ten bölgenin fotosunu indir.bak ordan neyin nerde olduğunu bvulacaksın.hele ana dereyi net göreceksin.ben sana çizerim istersen.indirirsen ama mecbur değilsin.

Üst Alt