Define ararken kaybolan hayatlar | Define işaretleri ve anlamları

Define ararken kaybolan hayatlar

dardanos

BAKMAKMI GÖRMEKMİ ????...
Super Moderatör
ALLAH rahmet eylesin inşallah. İşte acı ve üzücü sonlar . Lanet olsun böyle parayada pulada. Yazık değilmi hem kendilerine hem geride kalanlara. Değermi bu kadar riske girmeye. Dünyanın en büyük serveti bile insanoğlunun en ufak bir zerresi kadar etmez. Tüm arkadaşlarım Lütfen daha dikkatli olalım dikkatli olalım ki Allah korusun işte böyle acı sonlar ile karşılaşmayalım bence çok büyük risklere girmeye hiç gerek yok. Tekrar yüce Allah'tan o kardeşlerimize rahmet diliyorum geride kalanları da sabır diliyorum

Son düzenleme:

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Allah rahmet eylesin. haber eskiymiş. 3 ay önce yaşanmış. baba oğul ve bir yakınlarıymış ölen. ya @Kader25 ustanın dediği gibi fark edip çıkarken oldu, öyle olsa diğer ikisi oturur vaziyette beklemezdi sanırım. haberin farklı videolarını izledim, mağara girişindeki cansız bedeni bulunca içeride 2 kişi daha olduğunu belirleyip kurtarma ekibi çağırmışlar. demekki kurtarma ekibi olmadan diğer kişilere ulaşamadılar. buda şunu göstermezmi ? mağara girişinde çalışma yaparken orada çalışanın üzerine göcük oldu, diğer ikiside oradan çıkamayınca maalesef ölümü beklediler.

Üst Alt