Define Nasil Bulunur | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Define Nasil Bulunur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TRUVA

Admin
Öncelikle alan hakkında bilginiz olacak.Ne tür bir yaşantı olmuş öğreneceksin.sistemi çözeceksin.Ne tür bir sistem var. En önemlisi nerede neyi arayacaksın bunu bilmeniz gerekir.Olması gereken yerde olan bir şey varmı? ona göre noktaları inceleyeceksin. gerek çubuk gerekse makina desteği ile teyit edeceksin.sonrası sana kalmış. Günümüzde öyle bir hale gelmişiz ki sanırsın toprağın neresini kazarsan altın fışkıracak olmuş. Bilinçli olmak gerekiyor. bir noktayı her türlü enine boyuna inceleyip tabiri caizse 100 defa düşünüp öyle işlem yapacaksın.Hepsinden önemlisi Allah nasip etmedikten sonra gözünle görsende elinle tutsanda nasip değilse nasibin olmaz.

Kantanbul

Kullanıcı
Yasaklı
Defineyi buldum Baba = Nasıl buldun oğlum anlat bakayım = baba bir ilim vardı kimisi yalan diyordu kimisi doğru bende doğru olana yöneldim bir şansımı deneyeyim dedim sonra defineyi buldum = oğlum bu kadar basit nasıl buldun baba Cenabı Allah yardım etti peki neden yardım etti oğlum . Baba ben ilimlere bakarım kimisi yalan dese kimisi doğru dese bu beni ilgilendirmez . İlim varsa neden yalan derler diye düşünürüm doğru deseler yine düşünürüm bakarım bu ilim bedava masrafsız bir maliyetide yok ise neden yalan olsun derim demekki beceremeyenler kolay yolu seçenler hemen olsun bitsin diyenler emek vermeden hemen olsun bitsin diyenler beceremedikleri için yalan diyorlar içimden gecirdim ve Doğru olan varsayımları seçtim şansıma fazla uzun sürmedi ve buldum ve Cenabı Allah ben böyle düşünce çabuk buldrttu diye düşündüm . Helal oğlum sana. Ama Baba ben define buldum peki bu define bizi yoldan çıkarırsa ozaman biz neyleriz öbür dünyada evet oğlum haklısın nasıl yapicaz peki oğlum Baba biz o defineyi bulmadan Doğru yolu buldukmu bunu sorgulayalim ve düşünelim ve konuşalım Baba.

Kantanbul

Kullanıcı
Yasaklı
Oğlum saat 19.39 bu saate kadar sustun ve düşündün bende sana baktım düşündüm Evet baba Dogrudur oğlum en son defineyi bulmadan Doğruyu buldukmu dedin evet baba seni dinliyorum Sen oglum define buldunmu esprimi yapıyorsun tam çözemedim Baba ben defineyi bulmadan bulanlardan bir ilim buldum Bu nasıl bir ilim oğlum Baba bu ilim herkese Hitap ediyor bu ilim su cubuk bu sarkaç radyetsezi iliminden hepsinden en iyi olan Define bulmanin zamanın sonunda herkesin kabul göreceği bir ilim ve en iyisi ve Aldığım zamansal kripto mesajında bunun olduguna kanaat getirdim Baba oğlum ne kriptosu baba bu ilim sana anlatsam anlamassin şimdilik bekle sabırla Zamanın sonunda yaşarsan goreceksin Peki oğlum eyvallah baba seninle güzel anlaşıyoruz evet oğlum Bana düşen görev seni dinlemek tşkler. Baba ama ağlıyorum baba neden babaaaa .

1460

Kullanıcı
Oğlum saat 19.39 bu saate kadar sustun ve düşündün bende sana baktım düşündüm Evet baba Dogrudur oğlum en son defineyi bulmadan Doğruyu buldukmu dedin evet baba seni dinliyorum Sen oglum define buldunmu esprimi yapıyorsun tam çözemedim Baba ben defineyi bulmadan bulanlardan bir ilim buldum Bu nasıl bir ilim oğlum Baba bu ilim herkese Hitap ediyor bu ilim su cubuk bu sarkaç radyetsezi iliminden hepsinden en iyi olan Define bulmanin zamanın sonunda herkesin kabul göreceği bir ilim ve en iyisi ve Aldığım zamansal kripto mesajında bunun olduguna kanaat getirdim Baba oğlum ne kriptosu baba bu ilim sana anlatsam anlamassin şimdilik bekle sabırla Zamanın sonunda yaşarsan goreceksin Peki oğlum eyvallah baba seninle güzel anlaşıyoruz evet oğlum Bana düşen görev seni dinlemek tşkler. Baba ama ağlıyorum baba neden babaaaa .
Baba oğul kutsal ruh adına...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...