Defineyi Buldum Dersin | Define işaretleri ve anlamları

Defineyi Buldum Dersin

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Selamünaleyküm,

Benim büyük kız, benimle araziye çıkmak istedi. Kırmadım gel dedim. Çıktı kayanın üstüne, resmimi çek baba dedi, çektim bir iki resim. Definemekani.com a koyarsın :) defineyi buldum dersin dedi :(
Bir yandan tebessüm ediyorum diğer yandan bana taş mı atıyor diyorum.

Kızım 9 yaşında ellerinizden öper

dabb320804787ae23f13ec10be605a41.jpg

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MAVRAN

Vip Üye
BoZKu®T Kardeşim ALLAH Analı Babalı büyümeyi nasıp eder inşellah, Kardeşim gözlerimden yaş geldi, benimkiler 1 aydır memleketteler tadil filan öyle özledim ki bir kız çocuğu görünce bir daha bakmıyorum, inan kardeşim bu kızımıza resmi büyütüp baktım ne kadar mutlu ALLAH Mutluluğunu daim eylesin.( Başımdan elim bir olay geçmiş ve bana bu acıları yaşatanı maalesef öldürmeye karar vermiştim. Söylenenleri duymuyor kulaklarımı bütün nasihatlere kapamıştım. Bir gün balkonda cay içerken büyük kızımı odada oynarken fark ettim öyle mutluydu ki anlatamam. Her şey birden beynimde çaktı. Dedim kendime şu çocuğun mutluluğunu o şerefsize değişir misin ve fazla düşünmeden eşimi Çağırdım ve bu iş mahşere kadar bitmiştir dedim. Ve o günden sonra her şeyimi çocuklarıma ve hayır yapmaya adadım. Dikkat edelim onları üzmeyelim onlar birer incidir ALLAH'IN bizlere emanetleri onlar. Helal et Kardeşim fazla uzattım çok doldum sizleri seviyorum) BÜTÜN ÇOCUKLARI SEVİYORUM.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
tüm abi ve arkadaşlarıma tesekkur ederım. güzel yorum ve düşünceleriniz için cok saolun. rabbim sağlık sıhhat versin, kimseye evlat acısı vermesın.
lacivert abim, fırsatım olsa belkı ızın vermezdim, bi dk deyıp kayanın arkasından dolanıp çıktı kerata,çok cesur maşAllah. :)

Üst Alt