Degerli Bozkurt dostumdan ricam | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Degerli Bozkurt dostumdan ricam

cantar

Vip Üye
Cevap: Degerli Bozkurt dostumdan ricam

Ağa kardeş her ne kadar sizi tanımıyorsamda bu güne kadar yapmış olduğunuz paylaşımlar başkalarının yapmış olduğu paylaşımlarına yaklaşımlarınız kullandığınız uslup çok güzel lütfen başkalarının seviyesiz davranışları sizin azminizi kırmasın dil söyler ağız konuşur meyve veren ağaç taşlanır. Yola her zamanki gibi birlikte devam edelim...............

star21

Kullanıcı

allahin izniyle tanisirz dostum telefon diye birsey var yaw :)

METİN

Kullanıcı

AĞA nın
rütbesi alınmasın
kendisi ne derse desin ne
bahanesi olursa olsun geçersizdir.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

ağam kusura bakma ama bak kimse seni tınlamıyor. :) boşuna heves etme rütbe söktürecem diye. buradasın bi yere gitmek yok. hadi iş başına paylaşıma muhabbete saygı ve sevgi ile görüşmeye. kardeşliğe dostluğa mola veremeyeceksin demekki. aynen işine devam. oy çoğunluğu ile cezan kesildi. cezan buradasın ve işine devam. (alkış)

Kervan07

Admin

aganin rütbesini bana aktarabilirsiniz:)) seve seve kabul ederim ama sadece rütbeyle olsa bu işler herkes defineci olurdu dimi ama..tecrübe lazım. inşallah bizde o tecrübeye tiz zamanda ulaşuruk daa

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

aganin rütbesini bana aktarabilirsiniz:)) seve seve kabul ederim ama sadece rütbeyle olsa bu işler herkes defineci olurdu dimi ama..tecrübe lazım. inşallah bizde o tecrübeye tiz zamanda ulaşuruk daa

inşallah muhterem kardeşim. Allah hepimizi işini hakkı ile yapan. hakkı bilen kitabını bilen ve yaşayan, efendimizi ve sünnetlerini bilen ve yaşayan, insanı seven, gıybet etmeyen, hoşgörü ile yaklaşan, adabı usulü bilen, büyüklerine hürmeti, küçüklerine şefkati ile tanınan, herkes yanlışı doğru dese kendi doğrusunu açıkca konuşabilen, dürüstlükten ve doğrudan taviz vermeyen, hatalıysa kabul edebilen, haklıysa hakkını savunabilen, kardeşlik ortamını yaşayan ve yaşatan, hakkı bilen, adaleti bilen, haklıyı haksıza sömürttürmeyen, maddi kaygılar ile değil dostluktan ve arkadaşlıktan tad alıp o tad ile burada yazan çizen kullarından eylesin. e birazda gözümüze fer aklımıza zihin açıklığı, ilmimize de marifet versin. inşallah.

sözün özü USTALIK çok şey bilip çaka satmak değil, birilerinden üç beş kelam öğrenip neoldum delisi olanlardan değil, öncelikle insan ı kamil olmaktan geçmelidir değilmi? işte ben bu siteyi böyle ustalarımız abilierimiz olduğundan seviyor ve burada zaman geçiriyorum. bir farkımız varsa ustalarımızın adabı usulüdür. inşallah allah bize de böyle ustalardan olmayı nasip etsin kervan arkadaşım.

Kervan07

Admin

eskiden çok fakirdim bir kırık iğnem bile yoktu ama çok dostum vardı benimgibi halimden anlayan.muhabbet vardı dostluğumuzu saran.hayallerimiz vardı içimizi ısıtan...o zamanlar çok mutluydum inan harbici kardeşim..şimdi çok iyi hemde çok çok iyi anladımki para değilmiş insanı mutlu kılan..bakma bizim define aradığımıza:) inan bulsam ne yaparım onuda bilmiyorum..
benim burda bulunmamdaki maksat, benim gibi bu işe gercekten gönül vermiş, ve yukarıda bahsettiğiniz karakterist özellikleri taşıyan kişilerle dostluk kurmak ve seviyeli saygılı paylaşımlarda bulunmaktır...
ben sizlerden tecrübe ve birikim olarak çok gerilerdeyim ama inan size yetişmek icin 4 nala koşuyorum:)
bu arada sahuru unuttuk yaaaa:))
hayırlı sahurlar harbici ve tüm diğer ustalarıma

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

eskiden çok fakirdim bir kırık iğnem bile yoktu ama çok dostum vardı benimgibi halimden anlayan.muhabbet vardı dostluğumuzu saran.hayallerimiz vardı içimizi ısıtan...o zamanlar çok mutluydum inan harbici kardeşim..şimdi çok iyi hemde çok çok iyi anladımki para değilmiş insanı mutlu kılan..bakma bizim define aradığımıza:) inan bulsam ne yaparım onuda bilmiyorum..
benim burda bulunmamdaki maksat, benim gibi bu işe gercekten gönül vermiş, ve yukarıda bahsettiğiniz karakterist özellikleri taşıyan kişilerle dostluk kurmak ve seviyeli saygılı paylaşımlarda bulunmaktır...
ben sizlerden tecrübe ve birikim olarak çok gerilerdeyim ama inan size yetişmek icin 4 nala koşuyorum:)
bu arada sahuru unuttuk yaaaa:))
hayırlı sahurlar harbici ve tüm diğer ustalarıma

sağol gönlü güzel arkadaşım. allah ibadetimizi kabul makbul eylesin. güzel düşüncülerin içinde teşekkürler. ne mutlu sana. önemli olan cepteki doluluk değil gönüldeki doluluktur. definecilik çoğunu ondurmaz. taa ki Allah nasip eyleyene, vesileler olana kadar. demekki Allahın nasip eyleyeceği gün henüz gelmemiş. inşallah tez olur.
dostluğundan ve sitemizdeki daimliğinden haz duyuyorum. varol arkadaşım.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

ben yapamam elim varmaz aliveli yapsın.
:D
denirki yüzü güzel olandan bir günde huyu güzel olandan ömür sıkılmazmış aga dedinmi yetkili olacak biz köylüler senden memnunuz
(alkış)
başımızda bir ağa olmadan neederiz bilmem...
:)
Ağa kardeş her ne kadar sizi tanımıyorsamda bu güne kadar yapmış olduğunuz paylaşımlar başkalarının yapmış olduğu paylaşımlarına yaklaşımlarınız kullandığınız uslup çok güzel lütfen başkalarının seviyesiz davranışları sizin azminizi kırmasın dil söyler ağız konuşur meyve veren ağaç taşlanır. Yola her zamanki gibi birlikte devam edelim...............
(alkış)
AĞA nın
rütbesi alınmasın
kendisi ne derse desin ne
bahanesi olursa olsun geçersizdir.
:)
(alkış);)

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

kahrolsun faşizim,yaşasın hüso ağa :D :D :D

güzel dostum gördüğün üzere kimsenin eli gitmiyor.boşuna debelenme :)