Değişik Bir Haç Işareti[img]http://resim.defineforumu.com/?di=rvls[/img] | Define işaretleri ve anlamları

Değişik Bir Haç Işareti[img]http://resim.defineforumu.com/?di=rvls[/img]

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Selamün aleyküm,
Resimleri aktarmada epey sıkıntı çektim (2MB ve Dosya uzantısındanmış).
Sevgili ustalarım, resimleri ekliyorum, üzerine açıklamalar yazdım.
Araziyi gözlemledim, her türlü sorunuza açığım.
Şimdiden teşekkür ederim.
Allah cc razi olsun.

MAVRAN

Vip Üye
4. Resimde kayaligin yanında bulunan toprak yığmanin olduğu yerde boşluk kontrolü yaparak girişi bulmalisiniz. Hayvan ahılının önünde bulunan yerde bir çöküntü var kontrol edilmeli çalışmamı yapıldı ve yarım bırakıldı yoksa çökmemi var. Telefonda fazla göremiyorum. Saygılar

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Gördüğüm kadarıyla zemin mezar veya oda yapımına müsait belirttiğin gibi arazinin krokisi olabilir kare oyma derin ve büyük oda olmalı ama ben olsam işaretin bulunduğu kayayı ve etrafını çubuklarla adam akıllı yoklardım..

Kader25

Admin
4. Resimde kayaligin yanında bulunan toprak yığmanin olduğu yerde boşluk kontrolü yaparak girişi bulmalisiniz. Hayvan ahılının önünde bulunan yerde bir çöküntü var kontrol edilmeli çalışmamı yapıldı ve yarım bırakıldı yoksa çökmemi var. Telefonda fazla göremiyorum. Saygılar

Sevgili ustam açılıp kapanan yerlerdendir. O kadar çok ki. Eline küreği alan kafasına vurmuş. Ağılın olduğu yerleri kontRol ettim. Kayanın altında içinde bir varlık yok. 4nci resimlin 20 metre sağında bir giriş tespit ettim.

İşaretin kendisiyle tespit edilen yerde tenakuz var. İşaret şifreli, düz mantıkla çözemedim. 3 tane oda olmalı, birisi tamam amma 2 tanesini tespit edemedim. Eğitim salonu gibi bir yer olmuş. Gelen uğraşmış usanan bırakıp gitmiş. Amma 3 odayı henüz bulan olmamış.

Kader25

Admin
Gördüğüm kadarıyla zemin mezar veya oda yapımına müsait belirttiğin gibi arazinin krokisi olabilir kare oyma derin ve büyük oda olmalı ama ben olsam işaretin bulunduğu kayayı ve etrafını çubuklarla adam akıllı yoklardım..

Ustam kayanın içi ve etrafı boş. Tekrar gittiğimde bir daha kontrol ederim inşallah.

MAVRAN

Vip Üye
1. Odaya girme şansin oldumu. Veya 1. Odayı tespit ettiysen 1. Odadan 2. Ve 3 odaya girebilirsiniz. Yani odadan odaya. ALLAH yardımcınız olsun. Başkalarının çalışmaları sizi yormasın.

Kader25

Admin
1. Odaya girme şansin oldumu. Veya 1. Odayı tespit ettiysen 1. Odadan 2. Ve 3 odaya girebilirsiniz. Yani odadan odaya. ALLAH yardımcınız olsun. Başkalarının çalışmaları sizi yormasın.

Sayın ustam benim aklıma gelen de bu. Çünkü işarette düz mantık yok. Daha önce böyle bir yer görmedim. Bu nedenle tereddütteyim. Siz sevgili ustalarımın beyanlarıyla bir karara varıp inşallah son karara varacağım. Bu nedenle tüm ustalarımın görüşlerini alayım ki Zaman ve masraftan avantaj sağlayayım.

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
1.nci resimdeki emaren Kizzuwatna kralliginda kuzey bolgeyi anlatan işaret bolgesel emare 4 ncu resimdeki surulmeyen yeri bi kontrol et .
kinali taşa istinaden karsi tepelik yerde başka emareler varmi orayida kontrol ediniz.

Mirkut

Vip Üye
Ustam birinci resme gore ilk paylastiginda oda var. Aynisi olmasada bende bu isaterin ucgenli olani vardi. Ben ondan bir oda actim senin resme gorede sol tarafta fakat bos cikti.
Diger Y isaretide zaten mahsen turu odalari veriyor. Giris ilk paylastigin resme dogru yada resmin oldugu kayalarin oradanda giris olabilir.

Üst Alt