delikli kaya | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

delikli kaya

star21

Kullanıcı
Cevap: delikli kaya

boş uğraşma kardeş emeğine yazık

star21

Kullanıcı

çünkü böyle kayalara çok ça rastlaya biliriz..her taş işaret olacak diye bir kaide yoktur..bir mezar dahi olsa yapılan oyma tek kelime ile güzel olur..böyle oymada olmaz mezarda..sadece doğal kayada oluşan bir delik saygılar ağa

kaçak

Kullanıcı

merhaba,

anladım aga usta.bizler zaten anlamıyoruz işaretlerden.sizin gibi iyi ustaların yorumlarına itibar edip tesekkur edıyoruz.dogal degıl deyıpte sızlere saygısızlık edemem,doğal olmadıgını bılsem zaten yardım ıstemem.yorumunuz için tesekkur ederım.

star21

Kullanıcı

estağfurullah ben sadece bildiklerimi yazdım..ben de yanılıyor yada yanlış biliyor olabilirim..burda benden çok daha iyi ustalar var..onlarda yorumlar yapmışlar..ben hiç bir zaman kendime ustayım yada usta oldum demedim çünkü bu define öyle bir şey ki aynı tasavvuf ilmi gibi sonu yok.sonsuz bir bilgiye sahip..yani bu yüzden ben kendime hiç bir zaman biliyor ve usta demem..sadece kendi yaşadığım tecrübeleri yazıyorum..kulaktan duyma yada bir yerlerden okuma olarak onu alıp yazmıyorum saygılar vede sonsuz hürmetler ağadan

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

s.a

yorumlar ıcın tesekkurler.saolun ustalar

tutankamon

Kullanıcı

doğal deyip kestirip atamayız bu tarza uygun doğal olmayan delikler mevcuttur dere kenarında olması detaylı arazi araştırması ile netlik kazanır

tutankamon

Kullanıcı

doğal deyip kestirip atamayız bu tarza uygun doğal olmayan delikler mevcuttur dere kenarında olması detaylı arazi araştırması ile netlik kazanır