deltapulse 3s plus mu? pimax 2 mi? | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

deltapulse 3s plus mu? pimax 2 mi?

Fatih Turan

Kullanıcı
Ustalar pulse sistem alacam deltapulse3s plus yada pimax 2 alacam sizce is yaparım bu makinalar öneriniz nedir

kocyigit01

Usta
Super Moderatör
Selamünaleyküm ustam mekanımıza hoş geldiniz. konu başlığı düzeltilip, konu ilgili alana taşınmıştır.
Delta pulse cihazı kullanan ustalarımız var. dönüş sağlayacaklarını düşünüyorum.

her iki cihaz hakkında da şahsi bir fikrim yok. genel olarak söyleyeceğim ise şudur: hangi cihaz olursa olsun kullanmayı çok iyi bilmeliyiz. tabiri yerinde ise gözü kapalı kullanmalıyız.

iyi formlar dilerim.

TimuR964

Super Moderatör
çok anlamasamda cihaz işinden birkaç cihaz edindim yanlışım şu oldu içerisinde birkaç çeşit barındıranı seçmişim haliyle her bölum yarım*SABIR

Toprak2425

Kullanıcı
Ustalar pulse sistem alacam deltapulse3s plus yada pimax 2 alacam sizce is yaparım bu makinalar öneriniz nedir
aynı özelliklere sahip cep telefonu markaları gibi düşün ,hepsinin çekimide ayarlamasıda birbirnin benzeri sadece menüler farklı ve kutulama modeli.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Ustam Teknoloji ekibinin ürettiği cihaz sanırım. Mekan üyelerine indirim yaptığını söylemişti bir ustamız. İsterseniz bir ulaşıp deneme talebinde bulunun. İş yapıp yapmaması sizin cihazınızı ve kullanacağınız yeri tanımanıza bağlı. Aldığınız sesin tonunun hangi kaynaktan geldiğini tespit edebildiğiniz zaman o cihazdan üst seviye verim alırsınız tabii bu da zaman ve çalışma demektir. Hemen al çıkar maalesef öyle bir şeyi en gelişmiş cihazlar bile yapamıyor. :) Gördüğüm kadarıyla 2 el satışları da var önerim bir görüşmeniz yönünde.