Dere Içi Eşkiya Bölgesi...yeni | Define işaretleri ve anlamları

Dere Içi Eşkiya Bölgesi...yeni

wolf_52

Kullanıcı
burasa bir yeğenimin tanıdığnın yeri dah çok fotrafı var gelcek eklerim... ben gitmedim fırsatım olmadı ... buraya bir ermeni getirmişler adam bu kapak gibi kayayı kadırtmış altı gene kaya çıkmış sonra bunlara şarap içirmiş... sorada kaçıp gitmiş bu şahıs... benimde sonradan haberim oldu resmi izin alınmış bir yer...

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
tarif yetersiz görüntüler yetersiz. çevrede saymayla bitmeyecek kadar şey olmalıyken hiçbirine değinilmemiş, ermeni ile olan diyaloglardan başka bir tarifleme yok ? :eek:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
sevgili hemşerim,öyle bir yer paylaşmışsınki,dostlardan uzak olsun. bu tür yerler çok ama çok ağır işçiliğe haizdir. ben gezmeni bile tavsiye etmem. özellikle yataklar seçilmiş. bölgenin arazi kısımlarında da mutlaka bulgular çıkar. o bölümlere yönelsinler.
demek gavura uyup şarap işmişler ha...

wolf_52

Kullanıcı
sevgili hemşerim,öyle bir yer paylaşmışsınki,dostlardan uzak olsun. bu tür yerler çok ama çok ağır işçiliğe haizdir. ben gezmeni bile tavsiye etmem. özellikle yataklar seçilmiş. bölgenin arazi kısımlarında da mutlaka bulgular çıkar. o bölümlere yönelsinler.
demek gavura uyup şarap işmişler ha...
aynen öylee abim.. içmiş ler yeğene demleri bize şarp içirip yeri mühürletdirdiler, diyorlarmış ben hiç gitmedim....çok çağırdılar buraya işlerim yoğun dedim...

Üst Alt