Dere içinde merdiven ve kasa? | Define işaretleri ve anlamları

Dere içinde merdiven ve kasa?

KANAS_USTA

Admin
Sudaki kayalardan merdivene uzakligi12 adım 22 adım 6 adım mesafede olan kaya hangisi?
Doguya doğru yatik kaya, ve bu kayanın istikametinde max 20 adımda kuyu, derenin aşağı akar istikametinde iş, kayaların altında Giriş, ayrıca yamacta bir Giriş.....vs
Girişlerden kimi tuzak ve zehir ihtiva ediyor dikkat ediniz. Ardıç var mi yakın civarda yoksa da önemli değil.

fenadefineci

Kullanıcı
Sudaki kayalardan merdivene uzakligi12 adım 22 adım 6 adım mesafede olan kaya hangisi?
Doguya doğru yatik kaya, ve bu kayanın istikametinde max 20 adımda kuyu, derenin aşağı akar istikametinde iş, kayaların altında Giriş, ayrıca yamacta bir Giriş.....vs
Girişlerden kimi tuzak ve zehir ihtiva ediyor dikkat ediniz. Ardıç var mi yakın civarda yoksa da önemli değil.
o kapak gibi olan yerde mal olur mu? Veya orda ne olabilir mezar mı? Burda en kolay mal nerededir hediye yerleri nerede olabilir?

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Sen çok fenasın 😂 eski değirmen veya kalıntısı varmı 🤔 mümkün ise iki yeri kontrol edin

Ekli dosyalar

• IMG_20221015_005442.jpg
    IMG_20221015_005442.jpg
    868.3 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Şurada sorulan sorulara istenilenlere bakıyorum……
o kapak gibi olan yerde mal olur mu? Veya orda ne olabilir mezar mı? Burda en kolay mal nerededir hediye yerleri nerede olabilir?
Birde sizin verdiğiniz bu cevaba bakıyorum da şahsen ben gördüğümü söylemem. Yinede ALLAH işinizi rast getirsin. 🤚