Deredeki üçgen | Define işaretleri ve anlamları

Deredeki üçgen

gençağa 61

Kullanıcı
Selamün aleyküm dostlar buresimleri kışın akar yazın kuru bir derede çektim derenin yanı yol olduğu için alacele çektim gelen giden çoktu yer bursada nasip olursa yaza gidip teferruatlı bir gözlem yapacağım 1 resim üçgen veya v harfi deredeki sabit bir taşta karşısına bakıyorum yolun kenarı zamanında kayalarla dolgu olmuş anayol köy yolu tabi resimler yetersiz kapalı biryer der ama işaretli kaya onkişi kaldıramaz neden derenin akarına koymuşlar 2 resimde benim görüşüm çingene çivisi kayadaki fakat dere karmakarışık olmuş zamanla çivinin karşısında gör ne görebilirsin değerli ustalarımızdanda yorum beklerim yanlış anlamayın dostlar aceleden çektim bölge falan sakladığım yok nasip olursa yaza istediğiniz gibi resimlerim

Ekli dosyalar

• Screenshot_20211013-122137_Video Player.jpg
    Screenshot_20211013-122137_Video Player.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_20211013-122052_Video Player.jpg
    Screenshot_20211013-122052_Video Player.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 20
  • 20210925_135623.jpg
    20210925_135623.jpg
    2.2 MB · Görüntüleme: 22

KANAS_USTA

Vip Üye
Yazın gidince ayrıntılı calis paylas o zaman görüşelim

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Selamün aleyküm dostlar buresimleri kışın akar yazın kuru bir derede çektim derenin yanı yol olduğu için alacele çektim gelen giden çoktu yer bursada nasip olursa yaza gidip teferruatlı bir gözlem yapacağım 1 resim üçgen veya v harfi deredeki sabit bir taşta karşısına bakıyorum yolun kenarı zamanında kayalarla dolgu olmuş anayol köy yolu tabi resimler yetersiz kapalı biryer der ama işaretli kaya onkişi kaldıramaz neden derenin akarına koymuşlar 2 resimde benim görüşüm çingene çivisi kayadaki fakat dere karmakarışık olmuş zamanla çivinin karşısında gör ne görebilirsin değerli ustalarımızdanda yorum beklerim yanlış anlamayın dostlar aceleden çektim bölge falan sakladığım yok nasip olursa yaza istediğiniz gibi resimlerim
Öncelikle foruma hoşgeldiniz. Oraya tekrar gittiğiniz de etrafı, varsa başka kayaları (yön belirterek) ana yönlerin arazi görünümlerini, İşaretin olduğu kayayı geriden fotoğraflayınız , etrafındaki kaya varsa onlarda bir işaret varmı inceleyiniz. Bir de çevrede ortamdan farklı bitki varmıdır ona dikkat edelim.

TRUVA

Admin
Üçüncü resimde ok yönünde 21m mesafeye bak. Ne varsa orada kontrol et .

Ekli dosyalar

• 20230106_220826.jpg
    20230106_220826.jpg
    3.2 MB · Görüntüleme: 8

nik

USTA
Super Moderatör
Bana sorarsan doğaldır uğraşma derim.
Erezyondan dolayı ordan taş kırılmasını.

Üst Alt