Derin Oyma ,,d,,isareti Ve Mahzen Giris Yeri | Define işaretleri ve anlamları

Derin Oyma ,,d,,isareti Ve Mahzen Giris Yeri

ersan

Vip Üye
merhabalar ustalarim bu taslik olanin ustunde kaya mezarlari ararken bir mahzen buyuklunde bir bosluk tespit etim cubuklarlan az bir inceledimi bu isareti ve giris yerini gurdum.

İRON

Kullanıcı
yahu mubarek seninkiler bukadar net belli oluyorda bizimkiler neden bukadar açık saçık değil.
yoksa sendekiler fakird bizdekiilermi zengin ondan mıdır acaba.
neredeyse paylaştığın butun konularda hep net bi şekilde girişinden tut taaa mezarına mahsenine kadar besbeli ediyor kendini.
galiba seninkiler bizim burdaki gibi özene bezene yapmamışlar nede olsa burası musluman bölgesi kimse almasın diye heralde.
hayrdır inş...
ama yerin baya bizordur bunuda bilesin.
kolay gelsin.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
yahu mubarek seninkiler bukadar net belli oluyorda bizimkiler neden bukadar açık saçık değil.
neredeyse paylaştığın butun konularda hep net bi şekilde girişinden tut taaa mezarına mahsenine kadar besbeli ediyor kendini.
galiba seninkiler bizim burdaki gibi özene bezene yapmamışlar nede olsa burası musluman bölgesi kimse almasın diye heralde.
hayrdır inş...
kolay gelsin.
birazdan da fazla zor. derinlik aldıysa sadece giriş 3 m. üzerinde.
emeğine sağlık ersan usta.

ersan

Vip Üye
hayrdır inş...
kolay gelsin.
ustam buyle bir ,,D,,oyma yerim ta var hemde bana 2 kilometre bir yerde ve kapak seklinde kapatilkmis mara usten cubuklarlan inceledimde uykardan bana mara veriyor hepten bosu bosuna kapamamislardir bu marayi
bizim burdada er cesit medeniyeten insanlar yasmislar ustam bu benim durdum kuvde er yer tarihi yerler dundum yer tarih kayniyor ve te ben urasiyorum kuvde defineciliklen.ondan ta bir yer hic deyik deyil :):):)

Warning

Kullanıcı
Bu zamana kadar kimseye denk gelmemiş ama bu saatten sonra görmediği zulmü Ersan ustadan görecek :):):) :D :D :D :D nasip seninmiş paşam bizede denk gele inşaallah

DeLiCebey

Vip Üye
ustam buyle bir ,,D,,oyma yerim ta var hemde bana 2 kilometre bir yerde ve kapak seklinde kapatilkmis mara usten cubuklarlan inceledimde uykardan bana mara veriyor hepten bosu bosuna kapamamislardir bu marayi
bizim burdada er cesit medeniyeten insanlar yasmislar ustam bu benim durdum kuvde er yer tarihi yerler dundum yer tarih kayniyor ve te ben urasiyorum kuvde defineciliklen.ondan ta bir yer hic deyik deyil :):):)
sizin yerle bizim yerleri değiştirsek olmaz mı :)))

Üst Alt