Detaylara Yorum | Define işaretleri ve anlamları

Detaylara Yorum

akinaral

Kullanıcı
ustalarım eski konuya ekleyemedim. mağara gibi yere başımızı uzatınca binlerce küçük sinek mağarayı dolduruyo biz çıkınca kayboluyolar yukarı bi yere giriyolar
ayrıca ağaçlık alandaki yere vurunca çok güçlü boşluk veriyor

ASI

Kullanıcı
Üstadım boşluk sesi dersen sen d...ktör ile mi baktın buraya acaba? Eğer öyle ise senden bir ricam var. cihazını boşluk moduna alıp bir metale tutar mısın? Bunu şundan dolayı istiyorum. Bende bir cihaz vardı, boşluk modunda bir metale tuttuğum zaman boşluk gösteriyordu? Bu yazdığım konu ile alakalı olmadı ama aklıma takıldığı için belki deneyebilirsiniz diye düşündüm.

akinaral

Kullanıcı
Üstadım boşluk sesi dersen sen d...ktör ile mi baktın buraya acaba? Eğer öyle ise senden bir ricam var. cihazını boşluk moduna alıp bir metale tutar mısın? Bunu şundan dolayı istiyorum. Bende bir cihaz vardı, boşluk modunda bir metale tuttuğum zaman boşluk gösteriyordu? Bu yazdığım konu ile alakalı olmadı ama aklıma takıldığı için belki deneyebilirsiniz diye düşündüm.
çekiçle vurarak sesden belli oluyor dedektörle bakmadım

ASI

Kullanıcı
Anladım abi. Amacım eğer d...ktörler baktıysan makineni kötülemek değil. Yanlış anlama lütfen. Pek anlamam ama fotoğraflardaki yerler gayet güzel görünüyor.

disikedi

Crazy Cat Lady
Kullanıcı
Ustam o kaya kapama biliyorsundur zaten ve orasi bir yapi ilk resimde cok belli.icerisi kesinlikle bir oda olmali.belkide bolunmus cok oda.guclu bosluk sesi bu yuzden.kapatildigina gore mezar odalari ihtimali yuksek gibi.degerlisi vardir umarim ama cevresinde degil icinde olmali.basarilar dilerim.

wolf_52

Kullanıcı
a nokdası zaten kesme blok taş kitlemişler,a nokdasının yan tarfındaki 2 bolok üst üste ordan denemelisinz, bir de uçurum varmı, ufak çıkş nokdası tuzaksız olanı 1 insanın geçebileceği bir çıkşın daha olması gerek , uçurum tarfında araşdırma yapınız...

akinaral

Kullanıcı
a nokdası zaten kesme blok taş kitlemişler,a nokdasının yan tarfındaki 2 bolok üst üste ordan denemelisinz, bir de uçurum varmı, ufak çıkş nokdası tuzaksız olanı 1 insanın geçebileceği bir çıkşın daha olması gerek , uçurum tarfında araşdırma yapınız...
ustam yukarılarada baktık a yazan kayadan girebilirmiyiz

Üst Alt