Devam etmelimiyiz sizce | Define işaretleri ve anlamları

Devam etmelimiyiz sizce

Rezan499

Kullanıcı
Kapak gibi taşa denk geldik kaldırdık altında böyle kayalar çıktı sizce ne olabilir büyük kayaların kenarı duvar gibi örülü alta doğru devam ediyor

Rezan499

Kullanıcı
Son düzenleme:

Rezan499

Kullanıcı
Resmini gorseydik daha iyi olurdu işaret emare ne var. Nasıl bir yerde düz kayalık vs.mezarmi tünelmi nedir tünel girişi olabilir resimlersen iyi olur
Resim yükleyince siyah oluyor bu yüzden video youtube atım linki paylaştım hocam yorumlarınızı bekliyorum

TRUVA

Admin
Kardeş orada bir tünel geçişi var görünüyor. Benim gördüğüm koridorun üzerindesin. Kaya parçaları attığınız videoya göre sağ taraf güneymi?.Video çektiğin yerden çıkan kayanın bitiminden itibaren 5 metre gibi sağ alanı incele eğer güneyse. giriş o taraftan görünüyor. Girişi bul.

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    191.3 KB · Görüntüleme: 27

Rezan499

Kullanıcı
Kardeş orada bir tünel geçişi var görünüyor. Benim gördüğüm koridorun üzerindesin. Kaya parçaları attığınız videoya göre sağ taraf güneymi?.Video çektiğin yerden çıkan kayanın bitiminden itibaren 5 metre gibi sağ alanı incele eğer güneyse. giriş o taraftan görünüyor. Girişi bul.
5 metre güney düz arazi hocam her hangi bir farklılık yok farklı olan yer bizim çalışma alanımız

TRUVA

Admin
kardeş buranın bir girişi olmalı iyi gözlemle çevresini bir kaç metre çevresini incele döşemeler hangi taraftan hangi tarafa doğru gidiyor

TRUVA

Admin
Cubukla alanin bosluk seklini tespit edebilirsen alttwki durum sekillenmis olur. Girişide bulabilirsin