Dikdörtgen Basamaklı Oyma Yorumlarınızı Bekliyor | Define işaretleri ve anlamları

Dikdörtgen Basamaklı Oyma Yorumlarınızı Bekliyor

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
hayır ilk resimden bahsediyorum zaten kaya işçiliği belli resimlerden basamaklarda belli bu basamak ya biyere inecek ya biyere çıkacak iyi bir boşluk tespiti ile aslında ne var ne yok anlarsın

kadircan

Kullanıcı
hayır ilk resimden bahsediyorum zaten kaya işçiliği belli resimlerden basamaklarda belli bu basamak ya biyere inecek ya biyere çıkacak iyi bir boşluk tespiti ile aslında ne var ne yok anlarsın
200 metre kadar gerisinde bir eski mezarlık ve karşısında 300 metre civarında eski mezarlıklar var aceba onlarla alakalı olabilir mi yoksa bulunduğu yerde midir ustam

karanar

Kullanıcı
birinci resimden bir şey anlamadım ki, oymamıdır merdiven mi? büyüklüğü pek belli olmuyor. zebun ustaya katılıyorum. merdivense bir yere iner ya da çıkar. toprak altında olmadığı sürece; inişteki yada çıkıştaki ilk basamağın yan tarafındadır girişi.

kadircan

Kullanıcı
birinci resimden bir şey anlamadım ki, oymamıdır merdiven mi? büyüklüğü pek belli olmuyor. zebun ustaya katılıyorum. merdivense bir yere iner ya da çıkar. toprak altında olmadığı sürece; inişteki yada çıkıştaki ilk basamağın yan tarafındadır girişi.
kare bir oyma var ve devamında bir basamak.

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

usta bu resim varda neden başta koymuyorsun ben bu dikdörtgen oymayı büyük mihrap gibi bişey algıladım ve ayrıca kayada dikey sandım bu zeminde imiş giriş yönü çatlağın devamı ile aşağı iniyo muhtemelen toprağın altında kalıyor giriş

Üst Alt