Dikdörtgen Oyma ... Ustalar Bu Oyma Doğalmı Sizce | Define işaretleri ve anlamları

Dikdörtgen Oyma ... Ustalar Bu Oyma Doğalmı Sizce

axiqonyali42

Kullanıcı
ustalar bu oyma doğalmı sizce saygılar kolaygelsin dere kenarında yamaçta

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
bunlara kimse doğal diyemez. tespitin burada çok yerinde lakin alanda başka yerlerde mevcut. karşı kayalıkların bile incelenmesi gerekir.

işçiliğin anlamı öylesine açıkki giriş yönü dahi belli. ben burada odada yatıyorum. bana kimse ellemesin diyor.

geniş açılı bakıldığında,yalnız da değilim,bizim yaptığımız çalışmanın gizemini, ancak bu çizimler doğrultusunda,boşluk tespiti yapabilenler bulabilir.girişler alttan ,odalar üste uzanıyor. kıyıyı köşeyi karıştıranlara güleriz. hadi bakalım bulabilecekmisin diyor. daha ne yazalım. izinsiz kazıdan lütfen uzak duralım.

guido

Kullanıcı
bana gene kizacaksiniz ama ben birsey yok derim ...yani o dikdörtgen dedigin dogal derim etrafta birsey varmi o farkli konu ama o tas bence normal

axiqonyali42

Kullanıcı
bunlara kimse doğal diyemez. tespitin burada çok yerinde lakin alanda başka yerlerde mevcut. karşı kayalıkların bile incelenmesi gerekir.

işçiliğin anlamı öylesine açıkki giriş yönü dahi belli. ben burada odada yatıyorum. bana kimse ellemesin diyor.

geniş açılı bakıldığında,yalnız da değilim,bizim yaptığımız çalışmanın gizemini, ancak bu çizimler doğrultusunda,boşluk tespiti yapabilenler bulabilir.girişler alttan ,odalar üste uzanıyor. kıyıyı köşeyi karıştıranlara güleriz. hadi bakalım bulabilecekmisin diyor. daha ne yazalım. izinsiz kazıdan lütfen uzak duralım.
Eyvallah ustam saolasın gerekli araştırmaları yapıcam saygılar

ikizceli

Kullanıcı
bana gene kizacaksiniz ama ben birsey yok derim ...yani o dikdörtgen dedigin dogal derim etrafta birsey varmi o farkli konu ama o tas bence normal
bilinçli yapmadığın kanaatindeyim. arazi ve işaret tecrübesizliği olanlarda normal karşılarım. bir ustanın yorumuna ,biraz merak ederek ne söylemeye çalışmış nedeni ne olabilir diye biraz eğilinse belki bazı kazanımlar elde edilebilir.
bu kaya gayet sert ,yağmur vs. gibi tabiat şartlarından etkilenmeyecek bir yapıda. bie akarsu altında değilki,aşınmış olsun. sadece şu noktaya biraz dikkatli bakan ,buradaki işçiliği çok rahat anlamalı.

guido

Kullanıcı
bilinçli yapmadığın kanaatindeyim. arazi ve işaret tecrübesizliği olanlarda normal karşılarım. bir ustanın yorumuna ,biraz merak ederek ne söylemeye çalışmış nedeni ne olabilir diye biraz eğilinse belki bazı kazanımlar elde edilebilir.
bu kaya gayet sert ,yağmur vs. gibi tabiat şartlarından etkilenmeyecek bir yapıda. bie akarsu altında değilki,aşınmış olsun. sadece şu noktaya biraz dikkatli bakan ,buradaki işçiliği çok rahat anlamalı.
ikizceli ustam ben sadece fikrimi yazdim !

ikizceli

Kullanıcı
ikizceli ustam ben sadece fikrimi yazdim !
amacım seni üzmek olamaz. biraz ciddi cümle kurmuşum. sanırım ,artık böyle yerler gözden kaçmamalı amacıyla olabilir.sözlerim geneledir. başkalarının gözüne arkadaşlarımız baksın istemiyorum. bizler çok ezikliğini çektik,guido kardeşim.
bir üyemizin yazdığına bile ,önem verir ne söylemeye çalışıyor diye düşünürüm. olaki bilmediğimiz bir detaya değinmiş olabilir diye incelerim. sanırım beni anladınız. ALLAH a emanet ol.

guido

Kullanıcı
ikizceli ustam siz rahat olun ben sizi anliyorum arti her konuyu detayli birseykilde incelediginizide biliyorum gözden herhangi birsey kacirmiyorsunuz yani siz rahat olun calismalarinizi izliyorum ....bazen fikir ayriligi olsada herbir üyenin yazmis oldugu yorumu okurum sonucada böyle ulasilabilir zaten

Üst Alt