Dinazor mu Degilmi ? Konusu ile ve tutumunuz.. | Define işaretleri ve anlamları

Dinazor mu Degilmi ? Konusu ile ve tutumunuz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cirak

Yasaklı
Yasaklı
1. Konuyu kitleyen arkadaşa teşekkür ediyorum. HARBİCİ ye de teşekkürü bir borç biliyorum. Ben onyargili davranmadan herkesin yorumunu okudum ama bana göre tünel ile bağlantılı bir şey var.
2. Böö adam geldi kim bu olsa olsa oskar.. oskar bunu şöye yap şunu şöyle yap.. oskar çizgi filmde bir dinazor ismi DEĞİLMİYDİ? Bende mizahçı bir amca dedim ama baktımki yok bana diyor :-d Abicim şüphelendiğiniz üyeliği silin yada davetiye sistemine geçin üyelikte..
3. LÜTFEN ÜYELİĞİMİ SİLİN.. Bulunduğunuz ortam başta sıcak geldi ama şimdi SAUNA gibi maşallah.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: Dinazor mu Degilmi ? Konusu ile ve tutumunuz..

kimi kırmışız da seni kıralım çırak kardeşim. ben hep derim çırakları çok severim.

Allah işini gücünü rast getirsin.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Cevap: Dinazor mu Degilmi ? Konusu ile ve tutumunuz..

1. Konuyu kitleyen arkadaşa teşekkür ediyorum. HARBİCİ ye de teşekkürü bir borç biliyorum. Ben onyargili davranmadan herkesin yorumunu okudum ama bana göre tünel ile bağlantılı bir şey var.
2. Böö adam geldi kim bu olsa olsa oskar.. oskar bunu şöye yap şunu şöyle yap.. oskar çizgi filmde bir dinazor ismi DEĞİLMİYDİ? Bende mizahçı bir amca dedim ama baktımki yok bana diyor :-d Abicim şüphelendiğiniz üyeliği silin yada davetiye sistemine geçin üyelikte..
3. LÜTFEN ÜYELİĞİMİ SİLİN.. Bulunduğunuz ortam başta sıcak geldi ama şimdi SAUNA gibi maşallah.

selamunaleykum,

sizi kim yasakladı bilmiyorum,ama yasaklayan arkadaşımdan özür dileyerek yasağınızı kaldırdım.konuyuda açtım.sebeplerini aşağıya yazıcam.

1. konuyu ben kilitlemiştim,ön yargılı davranmadan herkezin yorumunu okudum demek,ben zaten biliyordumda sizide bir dinleyim anlamına gelir ki bunda bir iyi niyet aranmaz.tünel veya başka birşey olduguna kanaat getırdıysenız bunuda bildirebilir konunun akışına fayda sağlayabilirdiniz.

2.oscar ismi belliki karıştırıldı,harbici ustada bu karışıklıgı bir yorumunda mizahsel bir şekilde anlatarak o değilsen problem yok demiş.oscar dinazor değil bir balık karakteri idi,(köpek balıgı avcısı)ama sizin dinazorlarla bir alıp veremediğiniz var anlaşılan.davetiye sistemine geccegımız gunde gelir elbet Allah ın izni ile.

3.üyeliğimi silin demişsiniz,
bu konuda şahsım adına üye silme taraftarı hiç olmadım,arkadaş üye dost usta vs.. kolay kazanılıp cabuk kaybedılcek seyler degıldır benım gozumde.
durum anlatılır,şikayet belirtilir daha sonra kim haklı kim haksız ortaya koyulur,ondan sonra duran durur durmayan durmaz.

şimdi size diyorum,
eğer birazcık Allah korkunuz varsa dürüstce yazın,sizin dinazor konunuzda son yazdıgınız yorumlar ve yazılan okadar yorumun ardından,çalkaya ustanın bir anlık sinirle veya hatayla yazmış oldugu yorumu kabul ederek ona tesekkur etmeniz ne kadar etikti ?

okadar ustayı hiç saymanız sizin konunuza verilen zamanı verilen emeği (doğru veya yanlış) yok saymanız nekadar doğru idi ?

başta sıcak buldugun bu ortam hala sıcak, sadece ısınmayı bilmek gerekir,yorganın dışına veya sobanın uzağına cıkma,üşümezsin.

bu arada sauna da sıcaktır !

bu acıklamayı neden yaptık,

kimse sanmasın ki kafaları göre adam silip adam banlıyorlar,kimse sanmasınki söz hakkı tanınmıyor, herkeze eşit mesafede davranıp adeletli olmayı misyon edindik,yok efendim şu konuda aaletli davranmadınız diyebilirsiniz,olabilir hatasız kul olmaz,Ama vay efendim feryat figan bu site şöyle bu site bana böyle yaptı bu sitedekiler şöyle yaptı burdan bir fayda gelmez gibi yorumlara gerek yok. hırsınızı sinirinizi tüm ortama yansıtmaya gerek yok,bu site yavaş yavaş güzel dostluklara buraya geldi,
yanlış anlaşmalarla kaybolup gitmesine müsade edemeyiz, herkeze ön yargılı davrancak duruma düşürmeyin bizi, lütfen rica ediyorum,bu duruma düşürmeyin bizi, birisi birşeye kızmıstır gelip sinirini burdan cıkarmak istemiştir bir anlık hata ile,küüt diye banlamak zorunda kalmayalım sonra,hee buda siteyi baltalamaya çalışıyor diye düşünmeyelim.

bu tür ortamlar reel ortamlara benzemesede sanalla başlayan akadaşlıklar imrenilcek durumlara ulaşmıştır.(bunun örnekleri başka sitede de var burdada var) böyle ortamlar böyle dostluklar oluşturmak varken,kimi rencide edip kimi hor görmeye çalışıyoruz,

umarım yazdıklarım doğru anlaşılır.

yazdıklarımın ilk paragrafları cırak arkadaşa cevaptır,gerisi tüm üye ve üye olacak arkadaşlaradır.

bu siteye ve bu sitedeki üye arkadaşlara nekadar değer verildiğini oturup uzun uzun yazdıgım bu yazıdan anlarsınız sanırım.laf olsun diye değil,dost olunsun diye yazdım.

cırak adlı arkadaş cevabına göre durumu değerlendiririz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...