Dizili tas | Define işaretleri ve anlamları

Dizili tas

emre23

Kullanıcı
Ustalar bu daş hakindaki dusunceleriniz nelerdir yardımcı olabilirmisiniz biraz dikatbederseniz bir birine yerleştirilmiş gibi duruyor

Ekli dosyalar

• IMG-20240102-WA0004.jpg
    IMG-20240102-WA0004.jpg
    819.2 KB · Görüntüleme: 14

emre23

Kullanıcı
Ustalar bir de şu var içten kapatılmış bir mağaradır sizce bunu kırmaya deyermi

Ekli dosyalar

• Screenshot_20231212-220616_Video Player.jpg
    Screenshot_20231212-220616_Video Player.jpg
    860.4 KB · Görüntüleme: 15

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Mekana hoş geldiniz. İki konunuzu birleştirdim, bu fotoğraflarla netice alamazsınız, çevre fotoğraflarını ekleyin. Tavsiyeler yasal kazı içindir, yasal kazı yapılmayan bir yer için kırmak, açmak gibi kelimeler kullanmamaya özen gösterin lütfen.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Taş toprak yapısına bakılırsa doğal ve kuraklık sebebi ile şekillenmiş görünüyor. Bu taşa bakarak hareket etmek mantık dışıdır. Kaldıki çevre görseli yok zaten tekleme görsele yorum yapmıyoruz.
Mağaranıza gelince;
Bakın bizler yorumcu insanlarız münecceh değiliz. Bu sebeple birşey yaparken değer mi değmez mi gibi sorular yerine nasıl yaparım ne yaparım başka neler yapılır diye sormaya özen gösterin.
Hobi edinmiş birine dağı delmekte değer eritmekte. Bunun içerisinde şu var bu var diyerek görmeden nasıl değer diyelim? Bazı yerler ve işaretler vardır neye sahip olduğunu biliriz ama perdenin arkasını görmek başka bir boyuta geçmek bizi aşar. Selametle 🤚

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Selamün aleyküm
Öncelikle mekana hoş geldiniz
Arkadaşım dediğiniz gibi bu taşlar yerleştirme gibi görünüyor ve gibiden ziyade ne kadar büyüklükte eni boyu yüksekliği kucuk ise bu yerden taşınmış olabilir yok buyuk ise bir makine ile kontrol edin bide çevre fotoğraflari ile konunuzu zenginlestirin çevresini de fotoğraf lasaniz çevrede neler var anlatsaniz eski yerlesim yeri varmidir ustalarimiz size yardımcı olacaktır konunuzu takip edin bilgilerinize teşekkür ediyorum

Üst Alt