Doğa Gezisinde Rastladığımız Işaretler | Define işaretleri ve anlamları

Doğa Gezisinde Rastladığımız Işaretler

byroom

Kullanıcı
Siz değerli üstatlarımızın Konu hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum saygılarımla...

erzurumludefineci

Kullanıcı
Yasaklı
doğal diyecektim ama mucurlar kafamı karıştırdı üstten net çekseydin fotoları pek anlaşılmıyor fakat mucur önemli etrafta hepmi mucur var yoksa sadece oradamı var ? selam..dua..

byroom

Kullanıcı
bizimde ilgimizi çeken bu oldu arazi genelde kırmızı toprak bu kısım mucurlu ve arazide birçok traşlanmış kayalar mevcut.Bu kayalarıda sizlerle paylaşacağım

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

mezarlık bölgesi. bir kısmı oda türüdür. çizdiğim yer bile giriş yönünü veren emaredir. traşlanmış her yer incelemeye değer önem taşır. sağlıcakla. ilave olarak sağdaki oymalar eski dönemi çağrıştırdığından son dönemlerdekilerle benzeşme sağlamıyor.

byroom

Kullanıcı

mezarlık bölgesi. bir kısmı oda türüdür. çizdiğim yer bile giriş yönünü veren emaredir. traşlanmış her yer incelemeye değer önem taşır. sağlıcakla. ilave olarak sağdaki oymalar eski dönemi çağrıştırdığından son dönemlerdekilerle benzeşme sağlamıyor.
peki ustam bu işarettin baktığı yönde bir çok boşluk alıyoruz buda kafa karıştırıyor ne yapmamızı önerirsiniz

karanar

Kullanıcı
temizlenip ıslatılsabirçok işaretin gün yüzüne çıkacağını düşünüyorum.

Üst Alt