Doğa resimlerinde bulduklarım | Define işaretleri ve anlamları

Doğa resimlerinde bulduklarım

definera

Kullanıcı
kusura bakmayın siteye ilk yazımdır. nereye yazacağımı bilemedim elimde doğa gezisi sırasında çektiğim çokça fotoğraf var bana bunları yorumlama şansınız var mı acaba?

Ekli dosyalar

• a1.jpg
    a1.jpg
    210.6 KB · Görüntüleme: 49
  • a2.jpg
    a2.jpg
    234.6 KB · Görüntüleme: 49
  • a3.jpg
    a3.jpg
    94.5 KB · Görüntüleme: 49
  • a4.jpg
    a4.jpg
    178.5 KB · Görüntüleme: 46

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
kusura bakmayın siteye ilk yazımdır. nereye yazacağımı bilemedim elimde doğa gezisi sırasında çektiğim çokça fotoğraf var bana bunları yorumlama şansınız var mı acaba?
Her resim için ayrı konu açarsanız verilen cevapların karışmaması açısından iyi olur, siz de rahat takip edersiniz.

KANAS_USTA

Vip Üye
Kardes öyle bir yerdesin ki alan çok geniş bir çok yerde çok işin var. Kuzeyde yolun kıvrımında cesmeden tut Çökmüş deveye kadar magaradan mezarliktan tut...... hepsinde iş var bölgen çok zengin.

Benim merak ettiğim sistemin birer parçaları olan bu her bir resmi nasil olduda paketleyip buraya attın ya acemi şansı yahut isi biliyorsun.

Vesselam

definera

Kullanıcı
hocam selamlar ben devamlı dolanıyorum. bunların hepsi il ilçe olarak aynı bölgede fakat farklı yerlerde. çok gezdiğimden ve tek olduğumdan sadece fotoğraflıyorum gördüklerimi. Geçen hafta xxxxxxxxxxxx diye bir yer var buradan iletişime geçtiler fotolarımı paylaştılar bakalım yakında benden bu bölge için beraber bir çalışma yapabiliriz dediler ama daha net değilim. Bu işte güven çok önemli sonuçta.

Moderatör tarafında düzenlendi:

1460

Kullanıcı
hocam selamlar ben devamlı dolanıyorum. bunların hepsi il ilçe olarak aynı bölgede fakat farklı yerlerde. çok gezdiğimden ve tek olduğumdan sadece fotoğraflıyorum gördüklerimi. Geçen hafta xxxxxxxxxxxxxx diye bir yer var buradan iletişime geçtiler fotolarımı paylaştılar bakalım yakında benden bu bölge için beraber bir çalışma yapabiliriz dediler ama daha net değilim. Bu işte güven çok önemli sonuçta.
Yanlış yapıyorsun tanımadıklarınla bu işler yapılmaz başın çok ağrır kardeşim. Benim şahsi görüşümdür bu.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
hocam selamlar ben devamlı dolanıyorum. bunların hepsi il ilçe olarak aynı bölgede fakat farklı yerlerde. çok gezdiğimden ve tek olduğumdan sadece fotoğraflıyorum gördüklerimi. Geçen hafta xxxxxxxxxxxxxdiye bir yer var buradan iletişime geçtiler fotolarımı paylaştılar bakalım yakında benden bu bölge için beraber bir çalışma yapabiliriz dediler ama daha net değilim. Bu işte güven çok önemli sonuçta.
Gel benle YAPMA 😂 Latife bir yana öyle şeylerden uzak durmanı öneririm. 👍

Üst Alt