Doğadan Devam | Define işaretleri ve anlamları

Doğadan Devam

KARE(KUKIR)

Kullanıcı

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
define ci derler bize aslında biz dogada olmayı severiz şehir kaçkınıyız dır kendimizi dogada daglarda çok rahat hissederiz buda yörüz türkmen olmamızdan kaynaklanır güzel resimlerin için teşekkürler usta

ASİAVCI

Kullanıcı
ben genelde hergun görüyorum gecenlerde birini araba ezmişti dur birde anımı anlatayım :D
anadolu bulvarından çayyolu istikametine geciyoruz yolda cevirme varmış tabi biz görmedik bizarazide kekliklere bakıyoruz arkadaşla bir takırtı sesi geldi birde baktım cevirme kukalarını ezmişim :D:D yavaştan arabayı geri aldım 2 kukayı diktim yola devam okadar dalmışız diyeceksiniz po amçalar ne yapıyordu biri araçta oturuyordu biride camdan kafasını sokmuş onunla kouşuyordu :D :D:D uçuz yırttık anlıyacağınız ilk soracakları soru ne içtiniz lan demeleri .

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
usta bugün bir cenaze için çerkeşe gittim sizin daglar maşallah hala mantar doguruyor yol kenarında mantar satan satana.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
KUKIR ustam eline sağlık

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı
ustam bir keklik sevdalısı olarak inan keklikler artın kırda degil şehir de yaşıyor kamu arazilerinde bir de asgeri alanlarda bolca var ankara da.
valla ustam devletbırakmıştır oralarada.. bu soın zmanlar yabaniye pek fazla rast gelinmiyor..
ben genelde hergun görüyorum gecenlerde birini araba ezmişti dur birde anımı anlatayım :D
anadolu bulvarından çayyolu istikametine geciyoruz yolda cevirme varmış tabi biz görmedik bizarazide kekliklere bakıyoruz arkadaşla bir takırtı sesi geldi birde baktım cevirme kukalarını ezmişim :D:D yavaştan arabayı geri aldım 2 kukayı diktim yola devam okadar dalmışız diyeceksiniz po amçalar ne yapıyordu biri araçta oturuyordu biride camdan kafasını sokmuş onunla kouşuyordu :D :D:D uçuz yırttık anlıyacağınız ilk soracakları soru ne içtiniz lan demeleri .
Ustam devletin bıraktıgı keklikleri vuruyorlar bizim orda, sonra avcıyım diyorlar :D geçenlerde bzim bir ihtiyar 40 tane vurmuş.. yazık günah diyorum.. evcilkeklik vurmak kolay madem avcısın hayranısın yabanilere saldırın :D