doğaya bakın,insan yüzü | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

doğaya bakın,insan yüzü

Serhat

Kullanıcı
Cevap: doğaya bakın,insan yüzü

Ustadım Bulunmuş olduğu yer sit alanı olmayabilir ama temsil ettiği yer sit alanıdır :) isterseniz çevreyi bi fotolayınız Saygılarımı sunarım..

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

Ustadım Bulunmuş olduğu yer sit alanı olmayabilir ama temsil ettiği yer sit alanıdır :) isterseniz çevreyi bi fotolayınız Saygılarımı sunarım..

doğrudur serhat ustad,çevre fotolarını en kısa zamanda çekmeye gidicem.köylünün bağ bahce yaptıgı bır yer.bahcede bızım :cool:

babahalit

Usta
Kullanıcı

ben de nacizane bir yorum yapayım, resmin arka tarafında düzlük harman yerinde mezarın var arazinin çöküntü yerine dikkat et , birde tam 100adım önüne dikkat et çadır kurabileceğin kadar bir düzlük ,düzlükte yarısı gözüken sal taşı olacak sal taşının üstündde kanal veya delik işareti olacak dikkat et.

babahalit

Usta
Kullanıcı

insan yüzünün arkasına 12 metre gidince düzlük olmalı fakat bu düzlük hafif çoküktür.eger boyle ise burası gizli mahsene giden kuyudur.ama işçiligi agırdır kafanın tam altına giden tünelin başlangıcıdır tuzaklıdır.

babahalit

Usta
Kullanıcı

1de Adam yuzunun tam yuz on adım önunde toprakla kapatılmış yarısı acık sal taşı olacak üstunde işaretler canak olacak ordanda asıl hedefe ulaşacaksın
kolay gelsın