Domuz Başı | Define işaretleri ve anlamları

Domuz Başı

akinaral

Kullanıcı
ustalarım domuz başı ve çevre fotoları

Son düzenleme:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
GÜZEL KARDEŞİM,
yine bir konu için girdik,geniş bir alanın mezar odaları bulgularıyla karşılaştık. evvaallah.
senin adına üzüntüm, bu güne kadar açmış olduğun onlarca bölge,bu tür olaylara haiz olmasına rağmen,tespit yapılamaması ,seni sürekli farklı alanlara koşturuyor. bu konumunu değiştiremediğin süre de ,ayni ahvalde kalacağın kesin.
bir iki tanesinde tespit yaparak gizemlerine tam vakıf olabilsen, gam yemeyeceğim. bu eksikliğini bir giderebilsen var ya. gözün keskin bölgen zengin. daha ne diyeyim. biz izlemekten yorulduk sen paylaşmadan yorulmadın.:D
şimdi bu bölümde paylaştıklarından bir kaç noktayı net belirtiyorum. daha ne yapabiliriz.

mahzeni burada. çalkaya ustanın tarifine de kulak ver. o ayrı.

hepsi bir birinden bağımsız.artık gerisi senin becerine kalıyor.

akinaral

Kullanıcı
GÜZEL KARDEŞİM,
yine bir konu için girdik,geniş bir alanın mezar odaları bulgularıyla karşılaştık. evvaallah.
senin adına üzüntüm, bu güne kadar açmış olduğun onlarca bölge,bu tür olaylara haiz olmasına rağmen,tespit yapılamaması ,seni sürekli farklı alanlara koşturuyor. bu konumunu değiştiremediğin süre de ,ayni ahvalde kalacağın kesin.
bir iki tanesinde tespit yaparak gizemlerine tam vakıf olabilsen, gam yemeyeceğim. bu eksikliğini bir giderebilsen var ya. gözün keskin bölgen zengin. daha ne diyeyim. biz izlemekten yorulduk sen paylaşmadan yorulmadın.:D
şimdi bu bölümde paylaştıklarından bir kaç noktayı net belirtiyorum. daha ne yapabiliriz.

mahzeni burada. çalkaya ustanın tarifine de kulak ver. o ayrı.

hepsi bir birinden bağımsız.artık gerisi senin becerine kalıyor.
ustam sen dahil herkes hakkını helal etsin gerçekten çok yoruyorum hakkınız geçiyor.

akinaral

Kullanıcı
işaretler 1 km alanda yığılmış

domuz başlı tepe detay. bazı toprak yapısı ve zirvenin sağ tarafı işaret dolu iki dere arasında tepe

Son düzenleme:
Üst Alt