Domuz kabartma isaretlerine denk geldim | Define işaretleri ve anlamları

Domuz kabartma isaretlerine denk geldim

KASKASKASA0

Kullanıcı
Sizce ne yapmama gerekiyor

Ekli dosyalar

• 1682695000360.jpg
    1682695000360.jpg
    899.6 KB · Görüntüleme: 35

tuarec

Kullanıcı
bence siz resmi çekiyorsunuz ondan sonra evde veya iş yerinde resimleri inceliyerek bu şudur bu budur diyorsunuz sahada görmüş olsaydınız bu kadar kısıtlı resim çekmezdiniz yorum yapan ustalar bu durumda yanılabilir yanılırsa sizin yapacagınız çalışma zarar olarak size döner

KASKASKASA0

Kullanıcı
bence siz resmi çekiyorsunuz ondan sonra evde veya iş yerinde resimleri inceliyerek bu şudur bu budur diyorsunuz sahada görmüş olsaydınız bu kadar kısıtlı resim çekmezdiniz yorum yapan ustalar bu durumda yanılabilir yanılırsa sizin yapacagınız çalışma zarar olarak size döner
Alakası yok dedektör ottu yandaki küçük domuz dediğim kayada çubuk tam kayayı gösteriyor üstüne çıkınca katlıyor mesele bu sadece burası mı onu çözmeye çalışıyorum

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Sizce ne yapmama gerekiyor
Bu haliyle tamamen resme bakanın hayal gücüne kalmış. Bu şekilde yorum olmaz. Yeni görsel varsa ekleyin yoksa konu kilitlenecektir. Resim karenin kenarında ki bu noktada Tuarec usta haklıdır. O resme bakarken tesadüfen görülmüş. Öyle olmasa en azından karşısından çekilirdi. Yeni görsel ekleyecekseniz bildirin. Çevresini çekin arka tarafını çekin en az 5 fotoğraf koymanız gerekir ki resmin ne olduğu anlaşılsın.

Üst Alt