Drakula Gorsel | Define işaretleri ve anlamları

Drakula Gorsel

burgaz

Kullanıcı
Bulgaristan Burgaz kasabasindan 30km kara deniz.kalkmasin diye kalbine demirden civi kakmislar.elleri ve ayaklari bagli gommusler.

karanar

Kullanıcı
bunu bir belgeselde izlemiştim ustam. ölüleri kalkmasın diye kalplerine bıçak saplayıp gömüyorlar. hatta bununla ilgili romanya da bir çok hortlama vakası var diye uzunca bir tıbbi araştırma yapmışlar.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Saol burgaz hocam.
bu arada, +18 konusunu kaldırmak zorunda kaldım :) hernekadar paylaşım amaçlı olsada, geçmiş tarihte anlamı veya onemi olsada bizim kültürümuzde adetimizde bu tür uygunsuz içerikler olmaz.edeptenden ötürü haya ederiz.
paylaşımların için teşekkür ederiz.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Saol burgaz hocam.
bu arada, +18 konusunu kaldırmak zorunda kaldım :) hernekadar paylaşım amaçlı olsada, geçmiş tarihte anlamı veya onemi olsada bizim kültürümuzde adetimizde bu tür uygunsuz içerikler olmaz.edeptenden ötürü haya ederiz.
burgaz kardeşimiz ,farklı konularla siteye katkı yaptığı gibi kalender yapısıyla da sevgimizi kazanmış bir kardeşimiz.
konuyu görünce kararsız kaldım,eski medeniyetler bölümüne taşıdım.arkadaşlarımız görsünler ,bir karar verirler diye ferdi davranmak istemedim. kaldırdığın iyi olmuş. ustamızın hassasiyetimizi anlayışla karşılayacağını düşünüyorum. paylaşımlarının devamını diliyorum.

burgaz

Kullanıcı
Saol burgaz hocam.
amacim sadece paylasmakti hocam.hic bir kotu niyetim oktu.bir sorum var"romada kullanilan zehirleri,hangi bitkiden yapmasini paylasa bilirmiyim"

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Amacının sadece paylaşmak olduğunu bildiğimiz için, birşey demiyoruz zaten.
Paylaşım yapabilirsin. Sorun yok.

Cep telefonumdan tapatalk ile gönderildi.

Üst Alt