duvarda ilginç işlemeler

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
Cevap: duvarda ilginç işlemeler

iki tepe var birinde mezarlık varmı

KANAS_USTA

Admin

1.resme bakalım
kılıse bu resmın bulundugu ev ıle dogu-batı yonlu mu kalıyor ???
yani kilise ıle bu ev dogu batı ıstıkametlı mı?

sondurak

Kullanıcı

çiçek sana,,Sayın Konu Sahibi Arkadaşım Merhabalarçiçek sanaResimler ,,10,, Numara Fakat Eksik.. Geriden Sagı ,Solu, Altı,Üstü.. Görünür Şekilde Olursa Menfaatinize Olacaktırçiçek sanaBu Şekliyle Boşa Ugraşırsınız.. Yeni Resimli Paylaşımınızı Bekliyoruz.çiçek sana.Okey..çiçek sanaHoşçakalçiçek sana

impossibleman

Kullanıcı

Şahsi kanaatimdir. Daha önce benzer işaretlerde görmüş olduğum sonuçlara göre yorum yapıyorum. Doğruda olmayabilir. 2. resimin arkasına farklı bir noktadan ulaşma imkanını araştırın bence. arkadan kazılarak veya taş dizilerek emaneti saklanmış olabilir. Ama ön tarafdan almak zordur. 1. resim ise daha karmaşık. 6 adet kuyu veya ağaç veya taş, yığında olabilir. Bu eve yakın yerde olacak. bunları krokiye koyduğunuzda ve bir çizgi ile birleştirdiğinizde yıldız oluşturmakta ise aradığınız nokta buralardır. 1. işaretin olduğu evin bulunduğu arazi balık sırtı yaparak üst tarafda düzlük bir alana çıkarmı acaba birde bunu merak ediyorum. Çevreyi anlatmadığınız için tahminim bu noktadadır. Paylaşımınızın devamının gelmesi dileğiyle.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

konu sahibi arkadaşım,konuya yorum yokmu veya yorum yazcak yokmu dıye yardım mesajı yazıyorsunuz,sorular 2 paragraflık sorulara 2 kelime ile yanıt veriyorsun,bu şekilde bir yere varamazsın,sorulan sorulara biraz detaylı ilgi verirseniz,faydanıza olur.

cantar

Vip Üye

daha önce yahudi yerleşimi olan bir yere ait taşlar sanırım bu binanın yapımında kullanılmış yada yahudi bir ailenin evi imiş sadece işaret değil uzak plan çekimler de olmalı diye düşünüyorum....