Duyduk duymadık demeyin.!? | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Duyduk duymadık demeyin.!?

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Selamunaleykum sayın ustam galiba yine karıştırdım aklınıza gelen iyi şeyler doğrudur. 🤣 :D ama yinede siz..sizler mazur görünuz gaiba bu zamlardan dolayı çok etkilendim belkide ondandır.. ..
Sevgi ve Sayg

Selamunaleykum sayın ustam galiba yine karıştırdım aklınıza gelen iyi şeyler doğrudur. 🤣 :D ama yinede siz..sizler mazur görünuz gaiba bu zamlardan dolayı çok etkilendim belkide ondandır.. ..
Sevgi ve Saygilarimla
Senindemi derdin zamlar ustam..🤣 vur kazmayı al pereyi bu kadar basit...🙄🤪

TEVFiK

Vip Üye
Senindemi derdin zamlar ustam..🤣 vur kazmayı al pereyi bu kadar basit...🙄🤪
Ewweet sayın ustam evet İnşallah yakında kazma vurabilecegim yerlere gidip sizden ...sizlerden güzel görüş ve görüşleriniZi aldımmı artık Allah deyip Besmele ile başlarım buralardan çok sıkılıp hava almaya gideceğim. Can u halp me please.
Saygılarımla.

TEVFiK

Vip Üye
Aleykum Selam ustam. Ofcourse why not? When you want you can write me. 24 hours you can write me, dont think time please. I will reply when I see the message. Sure! :)(beğendim)
Thank u very much for taking care of me dear master and thank u very much for your help best .Regards.
Not..Sayın Ustaminda Konusunu dağıttığı içinde Lacivert 24 ustamdan da cok cok Özür dilerim Hakkınızı Helal ediniz Lütfen.
Bu arada paylaşım içinde ellerinize sağlık derim
Saygilarimla.

Son düzenleme:

TRUVA

Admin
Muhteşem bir konu oldu . Bence konuyu sabitleyelim başa. Trafik cezasından başladık ingilizce kursundan çıktık :D :D :D :D :D

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Thank u very much for taking care of me dear master and thank u very much for your help best .Regards.
Not..Sayın Ustaminda Konusunu dağıttığı içinde Lacivert 24 ustamdan da cok cok Özür dilerim Hakkınızı Helal ediniz Lütfen.
Bu arada paylaşım içinde ellerinize sağlık derim
Saygilarimla.
Özürlük birsey yok ustam gırgıra devam...🤣