Elde Çıkan Siğillerin Tedavisi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Elde Çıkan Siğillerin Tedavisi

MAVRAN

Super Moderatör
Abi tatli elma derken bir çeşit mi var yoksa herhangi bir elma mı ? Buluruz inşAllah.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
kardeşim bu bir çeşit elma şeker gibi tatlı olur, memlekette olsam belki bulabilirdim ancak Kocaeli'de Trabzon a zor bulamazsanız bir şansımı denerim inşallah size bunun sırrını yazarım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
elif dal re ye edry arapça niyet et bir kağıda yaz siğillere surun üzerine 3 ihlas bir fatiha okuyup 7 gece ateşte yakın kesin çözümdür incirağacının sütüde iyi iş görür

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
kardeşim bu bir çeşit elma şeker gibi tatlı olur, memlekette olsam belki bulabilirdim ancak Kocaeli'de Trabzon a zor bulamazsanız bir şansımı denerim inşallah size bunun sırrını yazarım.

ustam bekliyorum sırrını. işin tuhaf yanı nedir biliyormusunuz, bu sabah işe geldim, bayan bir arkadaş, poşette kırmızı organik elma var dedi al birtane dedi. arkadaşım bahçesinden koparmış falan dedi. Allahualem Şifa ve vesileler Allahtan. sırrını merak ettim abi.

elif dal re ye edry arapça niyet et bir kağıda yaz siğillere surun üzerine 3 ihlas bir fatiha okuyup 7 gece ateşte yakın kesin çözümdür incirağacının sütüde iyi iş görür

saol kardeşim, Allah razı olsun, şu anlatımı whatsapp tan atsana bana. denemekte fayda var, incir sütünün bir kullanım tarzı varmıdır acaba.