Elektironik Alan Taramalar Bölüm Kuralları | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Elektironik Alan Taramalar Bölüm Kuralları

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
1-Bu bölüme en az 30 mesajı olan üye giriş yapma hakkını kazanır. Ancak; gereksiz mesajlar ile giriş hakkı kazanmak isteyenlerin uygunsuz, anlamsız, gereksiz mesajları silinecektir. Bu tür davranışta bulunan üye uyarılacak, uyarılara rağmen ısrarcı olur ise; süreli uzaklaştırma alacaktır.
2-Bölüme giriş yapan üyeler, bölüm içerisinde kesinlikle satış yapamaz, adres veremez, telefon numarası veremez kısaca iletişim bilgilerini yayınlayamaz.
3-Bölüme giriş yapan üyeler, cihaz hakkında sadece bilgi verebilir, bilgi alabilir.
4-Bölüme giriş yapan üyeler, kesinlikle kavga üslubu ifadeler kullanamaz, hakaret vb. durumlarda bölümden çıkartılır, forumdan süreli olarak uzaklaştırılır.
5-Bölüme giriş yapan üyeler, bu bölümde almış olduğu bilgilere dayanarak veya güvenerek maddi ve manevi bir zarara uğrar ise definemekani.com admin, yönetici, forum sorumlusu, bilgiyi paylaşan kişi veya üyeler kısaca hiç kimse bundan kesinlikle mes'ul tutulamaz.
6-Bölüme giriş yapan üyeler, ayrıca genel forum kurallarına tabidir.
7-Bölüme giriş yapacak üyeler bu kuralları okudum, kabul ediyorum diye yorum yazmak zorundadır. Kabul ediyorum ifadesi kullanmayan üyeler giriş yapma hakkına sahip değildir.
8-Bu bölüme en az 1 konu açmış olan üye giriş yapma hakkını kazanır.
9-Bu bölüme en az 1 ay süre ile üye olan üye giriş yapma hakkını kazanır.
10-Bu bölüme tüm profilini düzenlemiş olan üye giriş yapma hakkını kazanır.
11-Tecrübeli üyemiz, verilen bilgilerin yanlışlığını ispatı durumunda, konu sahibi, yanıltıcı beyandan dolayı süreli uzaklaştırma veya süresiz uzaklaştırmayı kabul ederek konuyu açmıştır.
12-Özelliği anlatılan cihazın sadece iyi yönleri değil, eksik yönleri belirtilmelidir.
13-Üretimde olan, üretim aşamasında olan veya el yapımı ürünlerde kullanılan malzemelerin dahi fiyatların verilmesi definemekani.com u bağlamaz. Net satış fiyatları olmadığı gibi satış fiyatları ile ilgili definemekani.com bağdaştırılamaz, referans fiyat olarak gösterilemez. Bu neden ile fiyat konusu İmalatcı, İtalatcı, Toptancı, Bayii v.b. satıcılar ile çözümlenmelidir.
14-Birden fazla üyelik alan bu bölüme giremez.
15-Özelden yapılan maddi ve manevi alış verişler definemekani.com u hiç bir şekilde bağlamaz. Bu alış verilerden çıkacak sorunları yansıtanlar süreli uzaklaştırma alırlar.
16-Süreli cezalarda ısrar eden üye süresiz olarak bölümden ya da definemekani.com dan uzaklaştırılır.

Kurallara ekleme olabilir, güncelleme olabilir, bu sebeple bölüm katılımcıları belirli aralıklar ile forum kurallarını okumalıdır. bu durumdan doğan mağduriyetler için daha sonra sıkıntı yaşamayın,yeni kural veya güncellemeler, koyu tonda veya renkli tonda belirtilecek.