Elektronikci Arkadaşlar ! | Define işaretleri ve anlamları

Elektronikci Arkadaşlar !

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Selamünaleyküm,

Arkadaşlar , evde kullanmak için bataryali maggap lazımdı. Gittim bir yapi markete resimdeki ürünü aldm.iade ve değişim hakkım var.
Bu alet evde işimi görürmu, yoksa 12 v veya 14 v seçenekleri degerlendirilmelimi.
Aradaki ucret farkı 50 tl.

d61967df98e4906b6e0f1750e7602bd9.jpg

Cep telefonumdan tapatalk ile gönderildi.

walkman

Kullanıcı
Bozkurt ustam en az 14 V olanlarından tercih ediniz. Batarya özelliğine göre li-ion,lipo batarya tercih ediniz.
Marka sıralaması olarak bosch, makita, aeg, black&decker, şahsi tercihlerimdir.

wasp

Kullanıcı
Toprağım voltaj önemli değil kaç amperde çalışıyor üzerinde ki batarya kaç amperlik amperi yüksek olan bataryada motor kuvvetli olur ve şarjı daha uzun süre gider

karanar

Kullanıcı
Bozkurt ustam en az 14 V olanlarından tercih ediniz. Batarya özelliğine göre li-ion,lipo batarya tercih ediniz.
Marka sıralaması olarak bosch, makita, aeg, black&decker, şahsi tercihlerimdir.
katılıyorum kesinlikle li-ion bataryalı olanlardan almalısın ve 14 volt olanları tercih etmelisin. bende aynı markanın 14.4 voltu var. çok güzel çalışıyor.diğerlerine göre biraz pahalı ama iyi iş görüyor. keşke almadan önce haberimiz olsaydı.ben de bir bu, birde başka marka vardı. işini görürdü enazından

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Dedigim gibi.iade ve değişim hakkım vat.yoksa Alır mıyım. Kampanya var diye almıştım. Lion pilli olanlar ile 100 tl fark var, bu farkı vermeme degermi acaba.evde kullancam boşluk testi icin değil :)

karanar

Kullanıcı
diğer bataryalar bir kaç ay sonra bitiyor. şarj tutmuyor.
bu arada bozkurt ustam. yeni bir link açsanız, ikinci el satacak olanda alacak olanda oraya bildirse. yani kavga çıkmadan tabi nasıl olur acaba? yani arabası olan araba, telefonu olan tefon gibi. ( bu arada benim 2004 kango satılık :))hemde kendi aramızda çözümlemiş oluruz. ahilik teşkilatı falan gibi.

walkman

Kullanıcı
Bozkurt ustam benim huyumdur genelde kampanyadan birşey almamaya dikkat ederim. Sebebi de kampanyadaki ürün ya eski model yada tutulmayan model için stok eritmek içindir.

Uzun süre kullanacağım pili bozulmasın şarj tutmama gibi sıkıntılar yaşamak istemiyorum diyorsanız 100 tl inanın bir para değil. 4 ay sonra diğer batarya bozulunca zaten 75-100 tl sırf batarya parası vereceksiniz.

Son düzenleme:

karanar

Kullanıcı
bende bir tane çin malı daha var. canlı birşey. 5. kattan düştü hala çalışıyor :). genelde yanımda onu götürüyorum. torku çok kuvvetli. düşünürsen sana hediye ediim ustam.ihtiyaç fazlası.

Üst Alt