En Zor Bulunan Ve Deyerli Bir Kasa . | Define işaretleri ve anlamları

En Zor Bulunan Ve Deyerli Bir Kasa .

ersan

Vip Üye
ERSAN ustam değerli dostum arkadaşlar burası çok zor açılan bir kasa dedin ya bu tür kasalar nasıl açılabilir diye çok merak ediyorlar,,tarif edersen sevinecekler
DRAGON -ustam buyle kasalar aynen kucuk murc deli gibi 5 sm toparlikta gecmez ve cok derin olurlar ve tek bir sike oluyor icinde oda bu delin bitkisinde ve bu kasa denen deli derin oluyorlar en az 5--70 sm arasi ve ici azina kadar horasan dolgu buyle kasalarda bosluk alinmiyor lazim cok usta cubukcu olesinde anamak icin bu kasada bir sey oldunu
buyle kasalari acmak icin lazim bu tasdi tam kasanin derinli kadar tasi da kiresin demeki buyle kasalar cok zor acilan bir kasa buyle 6 sene evel bir kasa var actim
3 gun sade tas kirdik
o da tek bir sikle cikti
tam 60 sm tasin icinde .

DRAGON-34

Kullanıcı
DRAGON -ustam buyle kasalar aynen kucuk murc deli gibi 5 sm toparlikta gecmez ve cok derin olurlar ve tek bir sike oluyor icinde oda bu delin bitkisinde ve bu kasa denen deli derin oluyorlar en az 5--70 sm arasi ve ici azina kadar horasan dolgu buyle kasalarda bosluk alinmiyor lazim cok usta cubukcu olesinde anamak icin bu kasada bir sey oldunu
buyle kasalari acmak icin lazim bu tasdi tam kasanin derinli kadar tasi da kiresin demeki buyle kasalar cok zor acilan bir kasa buyle 6 sene evel bir kasa var actim
3 gun sade tas kirdik
o da tek bir sikle cikti
tam 60 sm tasin icinde .
verdiğin bilgiler için sağol dostum sanırım bütün meraklı arkadaşlar anlamışlardır sen de çok güzel anlatmışsın emeğine sağlık hakkını helal et

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
3 gun sade tas kirdik
o da tek bir sikle cikti
tam 60 sm tasin icinde .
İyide hangi aklı evvel tek bir sikke için bu kadar zahmetli bir işçilik yaparki?
Bu işin içinde bir iş var sanki!!

Üst Alt