Enterasan Bir Şekil | Define işaretleri ve anlamları

Enterasan Bir Şekil

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
bu tur emarelerde 2 model vardir ilkini saolsun A21MEDLİ ustamiz belirtmis 2 nci model ise genis cevre arasdirilir darphaneyi anlatan emarelerdendir dagin altindan bolca su cikar demir curufleri gorulur ciktigi yerde ust taraflarinda 1 veya 2 magara olur iceri girildiginde dikkatli olmak gerekir buyuk kuyu vardir icine dusebilirsiniz bu kuyu asagiya iner ve dogruca sogutma odalarina goturur.

denizliden20

Kullanıcı
bu tur emarelerde 2 model vardir ilkini saolsun A21MEDLİ ustamiz belirtmis 2 nci model ise genis cevre arasdirilir darphaneyi anlatan emarelerdendir dagin altindan bolca su cikar demir curufleri gorulur ciktigi yerde ust taraflarinda 1 veya 2 magara olur iceri girildiginde dikkatli olmak gerekir buyuk kuyu vardir icine dusebilirsiniz bu kuyu asagiya iner ve dogruca sogutma odalarina goturur.
bölgeye birdaha gittiğimde tavsiyene uyacam usta

A21MEDLi

Vip Üye
BABACONDA usta işareti araziye yorumlamışsınz,ben onu suyun çıktığı değilde,döküldüğü şelale olarak düşünmüştüm,sebebi kanal üste,çukur alta olması,yanlışım varsa düzeltebilirsiniz.
fakat bende mezar sunuzu ağır bastığı için,yorumum sunudan yana oldu.

A21MEDLi

Vip Üye
BABACONDA usta sizin gibi okumuş,bir ustamızın araziyle işareti uyuşturup yorumlayan olarak ilk defa sizde okuyurum.
bundan 10 yıllar önce define siteleride işaretle arazinin uyuştuğunu anlata anlata dilimizde tuy bitti.bazı sitelerde bu yüzden ban yediğimde oluyordu.yinede bildiğimiz yoldan geri kalmadık sonunda bize falcı diyenleride falcı ettik yaa,:D sevincim bundan.
cantar ustayı tenzih ediyorum,ustamızda çok eski kaya falcılardandır.

Üst Alt