erivandan bir görsel | Define işaretleri ve anlamları

erivandan bir görsel

ASİAVCI

Kullanıcı

A21MEDLi

Vip Üye
Cevap: erivandan bir görsel

emeğine sağlık usta,bizim köyün mezarlığındada,buna benzer koç vardı küçüken üstüne çıkardık.malesef ş...sizler yıllar önce yürütüp götürmüşler..

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

Güzel paylaşım
Eline sağlık ustam(alkış)

UFUK

Kullanıcı

kesin kurbanda calmışlardır ustad:D:D:D:D

nerden buluyon bu lafları usta yahu hatırlarsın bizi i melih ankaranın parklarına mermer tozundan dökülmüş keçi heykelleri koymuştu sonrasın da bir gecede hepsi kayboldu işin aslı ortaya çıktı kırıkkalenin karakeçili belediyesi ankara parklarındaki keçileri gece operasyonuyla taşımıştı bu keçileri de yaglı boyayla siyahada boyamışlar koptumkoptumkoptumkoptumkoptum sakın bu koyunu da akkoyunlu belediyesi yürütmesin. (alkış)(alkış)(alkış)(alkış)

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

paylaşım için teşekkürler ustam elinize sağlık benim bölgemde bir şayia çıktı şerefsizin biri söylemiş koçların içinde para var diye güzelim koçları tahrip ettiler içinden birşey çıkmadığı görülünce tahribat durdu neyseki bu hususu belirtmemde ki kasıt içinde bir şey olabilir ihtimaline karşı yapılabilecek tahribatı engellemek sağlık ve sıhhat dileklerimle...

beytanya

Kullanıcı

Bu koyunlardan bir kaçtane Ağrı da var, fotoğrafları vardı bulamadım:( paylaşım için teşekkürler:p

Üst Alt