Eskiya Isaretleri Mi | Define işaretleri ve anlamları

Eskiya Isaretleri Mi

burgaz

Kullanıcı
bana dediler bunlar eskiya isaretleriymis.siz ne dersiniz ustalar.eskiyalar burada birsey birakmislar mi?

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
aPvpl5.jpg

İçerde yer kalmamış dışınada mezar yapmışlar her halde bana öyle geldi,Diğer Ustaların yorumlarınıda merak ediyorum bakalım şimdi mezar olunca izinde olmuyor sanırım hayırlısı Allah'tan

karanar

Kullanıcı
bilemiyorum, kanal işaretleri hariç bana doğal gibi geldi. bölge güzel ama daha fazla işaret lazım.

burgaz

Kullanıcı
bilemiyorum, kanal işaretleri hariç bana doğal gibi geldi. bölge güzel ama daha fazla işaret lazım.
bu gun 25.09.2014 bu yere gitim kimseye tavsiye etmem ben isaret parmagami bu kucuk oymaya soktum.sakin her oymaya parmaklarinizi sokmayin.5 cm dan sonra delik oluyor dar serce parmagimi soktum derinligi 10cm

NormiA

Kullanıcı
kardeş dagdan 2 kollu dere iniyor saglı, sollu hedef noktalardan bazıları burada şimdi iyi dinle:)
dereye git daha uzun mesafeden gelen kola dogru araştırma yap o dedigim yeri bul orada digerlerinden farklı yapıda bir taş bulacaksın oturak taşına benzer bir işaret olması gerekir üstünde onu bilmek lazım çünkü ona göre farklı noktaları belirtiyor olabilir buradan başka mevkilere noktalar çok olmuştur neyse biz konumuza dönelim onu bulduktan sonra sag tarafına dogru dikkatli araştırma yap orada toplama taşları bul ve bizi bilgilendir çözemezsen resimle tekrar at sayfaya bakalım. kolay gelsin saygılar...

Son düzenleme:
Üst Alt