Eşkiya volcan kimdir ve hazinesi | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

Eşkiya volcan kimdir ve hazinesi

gıral

Vip Üye
Bu tip paylaşımlara gerek yok niye derseniz kesin bir kanıt yok wolcan ın resmi konusunda olsa ne olur olmasa ne olur ..........Gelecek olan menfi yöndeki yorumlar sizleri ve o ortamda bulunanlarla gereksiz polemiklere sokar bence çünkü kesinlik yok...Öyle ki elimdeki kayıtlara bir zaman geliyor ben bile acaba diyorum ama geçerli kanıtlarını bizzat kendim gördüğüm için Wolchan Wolcan Volçan yoktur böyle bir eşkiya Türkiye Topraklarında Anadolu Topraklarında bir dönem yaşamamıştır diyemiyorum..
En belirgin bir kayıt bir haritaki bunun üzerinde Wolchan ın bir silüeti deri harita üzerine işlenmiş onun kağıt üzerinde fotokopileri bir çok konumuzla ilgili forumlarda yayınlandı....Benim elimdekikayıtları verdiğim benden sonra devam etsin Bayrağı taşısın diye verdiğim sonradan aramızın bir kişi tarafından bozulan bir dostuma bizzat ben verdim hatta Anadolu ile ilgili üzerinde Osmanlıca arapça notlar işlenmiş büyük ebatlı krokiler haritalarda buna dahil.....
Usta burada bahsettiğiniz belge ve krokilerin bir nüshası arşivinizden çıkma ihtimali varmıdır. Biz acemilere bikıyak geçseniz . Saygılarımla