‘ey Dünya Insanları Hepiniz Türksünüz’ | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

‘ey Dünya Insanları Hepiniz Türksünüz’

TEVFiK

Vip Üye
Ey insanlar biz sizi bir erkek ve bir dişiden yarattık birbirlerinizle tanışmanız için sizi kavimlere ve kabilelere ayırdık muhakkakki Allah katında ENDEĞERLİ olanınız ondan en çok KORKANINIZDIR ,şüphesiz Allah bilendir ve herşeyden haberdardır.HUCURAT13
Elinize Sağlık ama bende çok korkuyorum (ağla) hatta yolda giderken bile tek 1 karıncayı ezmemek için yolumu değiştiriyorum.:)

benzernick

Kullanıcı
Bir hadiste şöyle buyrluyor siz yer ehline merhamet gösterinki,gök ehlide size merhamet göstersin.yine bir hadiste merhamet etmeyene merhamed edilmez,deniyor, inşallah merhamet edilenlerden oluruza.

TEVFiK

Vip Üye
Bir hadiste şöyle buyrluyor siz yer ehline merhamet gösterinki,gök ehlide size merhamet göstersin.yine bir hadiste merhamet etmeyene merhamed edilmez,deniyor, inşallah merhamet edilenlerden oluruza.
İnşallah sayın ustam İnşallah ben bu merhametliğimin yüzünden bana*********** diyorlar (ağla) ama olsun Allah'ım biliyor bana bu yeter

Kafkaslı

Vip Üye
esselamünaleykum
ey dünya müslümanları hepimiz ümmetiz
Veda Hutbesi’nde “Ey insanlar! Şunu iyi bilin ki, Rabbiniz birdir, atanız birdir. Arap’ın Arap olmayana, Arap olmayanın Arap’a, beyazın siyaha, siyahın beyaza üstünlüğü yoktur. Üstünlük ancak takvadadır.”

iso

Kullanıcı
BU KONUYU CİDDİYE ALMAK LAZIM ŞİMDİ KAYBETTİM AMA BİR ARA İNTERNETTE BİRİSİ ÇOK CİDDİ DELİLLER GÖSTERMİŞTİ TÜM DİLLERİN KÖKENİNİN TÜRKÇE İLE İLGİLİ OLDUĞUNU..

SEYFO28

Kullanıcı
arkadaşlar bırakalım bu ırkçı söylemleri.hepimiz ademin çocuklarıyız bunun ötesi yok,ebu lehebin peygambere ne faydası olmuş,her ırkın iyiside vardır kötüsüde,eski türkler şaman diye bizde şimdi şamanlığımı savunalım,geçin bunları bunlar cahiliye kuruntuları.herkes yaptığının hesabını verecek.