Fotoğraf izlemede hatamı var | Define işaretleri ve anlamları

Fotoğraf izlemede hatamı var

balkaya34

Kullanıcı
resimler nerede ??Konuyla ilgili hiç bir resmi göremiyorum
Usdam ben şimdi yükledigim resimleri bile göremiyorum.Kaldıki esgi resimler görmek mümkün degil.
Resime bakmakicin tikladigimda sayfada kayıp olup gidiyor.
Bence yeni ve Güzel bir form yapmak lazım.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Usdam ben şimdi yükledigim resimleri bile göremiyorum.Kaldıki esgi resimler görmek mümkün degil.
Resime bakmakicin tikladigimda sayfada kayıp olup gidiyor.
Bence yeni ve Güzel bir form yapmak lazım.
@BoZKurT ustam
Resimler çabuk kayboluyormuş
Bir çözüm var mı

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
@BoZKurT ustam
Resimler çabuk kayboluyormuş
Bir çözüm var mı

resimlerim kaybolma gibi bir durumu yok. farklı sitelere resim yüklemeler yapıyorlar, o siteler resimleri silince buradan da siliniyor.
balkaya ustamızın resim yüklemedeki problemini aslında anlıyorum. eklemek istediği fotoğrafların kalitesi çok yuksek oldugundan zorlanıyor.
şöyle bir deneme yapabilir. telefonundan veya bilgisayarından, internete girerek herhangi bir resmi indirsin. sonra o resmi buraya eklemeyi denesin. olmazsa ozaman birdaha konuşalım.

örnek resim
bunu indrip buraya yuklemeyı denermisin ustam.
@balkaya34

balkaya34

Kullanıcı
resimlerim kaybolma gibi bir durumu yok. farklı sitelere resim yüklemeler yapıyorlar, o siteler resimleri silince buradan da siliniyor.
balkaya ustamızın resim yüklemedeki problemini aslında anlıyorum. eklemek istediği fotoğrafların kalitesi çok yuksek oldugundan zorlanıyor.
şöyle bir deneme yapabilir. telefonundan veya bilgisayarından, internete girerek herhangi bir resmi indirsin. sonra o resmi buraya eklemeyi denesin. olmazsa ozaman birdaha konuşalım.

örnek resim
bunu indrip buraya yuklemeyı denermisin ustam.
@balkaya34
Böyle herhalde

Ekli dosyalar

• indi4.jpg
    indi4.jpg
    100.2 KB · Görüntüleme: 7

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

gördüğünüz üzere, tam olarak anlatmak istediğim budur. resim boyutu düşük oldugu ıcın yukleyebildiniz. sizde bulunan fotoğrafların boyutu yuksek oldugu ıcın yukleme yapamıyorsunuz.
resimboyutlandırma programları veya online programlar ile resimlerinize ayar verebilirsiniz.

balkaya34

Kullanıcı
gördüğünüz üzere, tam olarak anlatmak istediğim budur. resim boyutu düşük oldugu ıcın yukleyebildiniz. sizde bulunan fotoğrafların boyutu yuksek oldugu ıcın yukleme yapamıyorsunuz.
resimboyutlandırma programları veya online programlar ile resimlerinize ayar verebilirsiniz.
Selam ben resmin boyutundan dolayi demiyorum ,Simdi bu yukledigim resmi acip göremiyorum ,Resim bir kenara kaciyor yarısi görünüyor tüm gormek için resmi sürülüyorum buseferde sayfa tüm kayıp oluyo.asil sorun budur

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Selam ben resmin boyutundan dolayi demiyorum ,Simdi bu yukledigim resmi acip göremiyorum ,Resim bir kenara kaciyor yarısi görünüyor tüm gormek için resmi sürülüyorum buseferde sayfa tüm kayıp oluyo.asil sorun budur

asıl sorunu telefonu değiştirdiğiniz vakit çözeceksiniz ustam. :D

bu sorunu aynı sizin gibi yaşayan varsa yazsın. bu bir sorun değil.bu bir hata değil. bir video ekliyorum.

balkaya34

Kullanıcı
asıl sorunu telefonu değiştirdiğiniz vakit çözeceksiniz ustam. :D

bu sorunu aynı sizin gibi yaşayan varsa yazsın. bu bir sorun değil.bu bir hata değil. bir video ekliyorum.

Elimde 2 tane samsung telefon var modelleride ayri ayrı.ikisindede sorun aynı
Yapacak.bisiy yok