Galiba Kaya Mezarını Buldum :) | Define işaretleri ve anlamları

Galiba Kaya Mezarını Buldum :)

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
Arkadaşlar dün gezerken arazide rastladığım, kaya mezarına çok uygun hatta kendimce girişini bile tespit ettiğim bir kaya mezarı..
Haç işareti var, diğer haçlardan farklı , yorumlarınız ricasıyla..

A21MEDLi

Vip Üye
bu DOĞAL çatlağın bitim ucunu izle,O seni kapıya ulaştırır.;)

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
bu DOĞAL çatlağın bitim ucunu izle,O seni kapıya ulaştırır.;)

Bende boşluğu almak için çatlağın olduğu bölgeye 1metre hilti ucuyla bakayım diyordum ustam.

Bitim ucu alt mı yoksa üst taraf mı ?

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
öyle bir güneşte çekmişsinki ustam, neyse.
hiltiyle anlayabileceğini sanmıyorum. o kadar güzel yerlerin varki,tespiti ya başarmaya yada başarabilen birini bulmaya bir emek verseniz...

bu ç,izim bilinmeyenlere açıklık getirebilir değilmi. zemin altına düşerse şaşma. ben öyle görüyorum. güneşin yatık olduğu saatlerde açığından çekim olsaydı,imzamı da atabilirdim. bu görüntüden anlaşılan çizilmiştir kardeşim. sağlıcakla.

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
öyle bir güneşte çekmişsinki ustam, neyse.
hiltiyle anlayabileceğini sanmıyorum. o kadar güzel yerlerin varki,tespiti ya başarmaya yada başarabilen birini bulmaya bir emek verseniz...

bu ç,izim bilinmeyenlere açıklık getirebilir değilmi. zemin altına düşerse şaşma. ben öyle görüyorum. güneşin yatık olduğu saatlerde açığından çekim olsaydı,imzamı da atabilirdim. bu görüntüden anlaşılan çizilmiştir kardeşim. sağlıcakla.

Ustam tam ikindi vakti eve dönerken gördük, güneş ister istemez karşıdan vuruyordu ve gölgesiz fotoğraf alamadım..

Yaklaşık 1 sonra insanlar yaylalardan çekilecek, sonrasında müsait olursanız eğer sizi buraya getirmek isteriz ustam, özel mesajla sorduğum yer tam tepeydi, burası ise batı cephesi ve zemin seviyesinden 60-70 metre yüksekte..

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
Evet DOSTLAR.
Dün Samsung Shealth uygulamamızı açtık ve 22500 adım atarak, tekrar bölgeye gittik geldik.
Yeni fotoğraflar ile işareti belli ettim. Yorumlamanız ricasıyla.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
aDgA35.jpg
Ben bu adamın baktığı yere bakardım

Üst Alt