gazzede hava vuru :( | Define işaretleri ve anlamları

gazzede hava vuru :(

BatıBeyi

Yasaklı
Yasaklı
gazzede hava durumu :(

Son düzenleme:

BatıBeyi

Yasaklı
Yasaklı
Cevap: gazzede hava vuru :(

şimdi oldu herhalde :) bozkurt dostum şu başlı deyış pc dondu ne yazdığımı bilemdim

Son düzenleme:

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

allah o kardeşlerimize yardım etsin inşallah. gazza nın mazisi biraz karışıktır. henüz bu israil köpeğinin israil diye bir devleti yokken , dünyada yahudi halkına ait olan hiç bir toprak parçası yokken yani, bu gazza deki müslüman kardeşlerimiz içinde bulundukları maddi sıkıntıları dolayısı ile yahudi köpeklerine topraklarını ufak ufak satmışlar.

bu köpekler çok planlı bir biçimde toprakları almışlar. maddi yönden çok variyetli olduklarından 3-5 dememiş ucuz pahalı demeden semt semt ilçe ilçe almışlar o toprakları.

ardından da dünyadaki yahudi lobisi, birleşmiş milletler vs. gibi desteklerini de alarak hiç savaş olmadan kurulan ilk ülkenin sahibi olmuşlardır. işte israil budur. yani uzun lafın kısası paradır yahudilik ve israil. gücü ve etkisi paraya hakimiyetinden gelir.

paraya çok tamah etmemek lazım. yoksa evladınızın huzur içinde yaşayacağı bir ülkesi olmayabilir!!!!

bugün güneydoğuyu devletimizin de teşvikleriyle parça parça sahiplenmeye başladılar. inşallah bizim şimdi filistinlilere üzüldüğümüz gibi yıllarca sonrada birileri de bize üzülmez ve sattılar toprakları bak işte hallerine demezler... saygılar

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

İşte dönem dönem
Filistinin işkali:(