Geleceğin Micke Toyson Nu... Yeğenim Ergun Mersin | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Geleceğin Micke Toyson Nu... Yeğenim Ergun Mersin

wolf_52

Kullanıcı
SEN BENİM ESKİ RESİMLERİ GÖRMEDİN ONDAN BÖYLE KONUŞUYORSUN :D:D NEYSE MAÇ GUNU GÖRÜŞÜRÜZ
peki ustam laciver24 ustma da haber edim en ön sıradan ayırtacam yermizi.. masörün ve havlucun da aliveli44 ustmız olsun barii.... kaç raud üzrinden istersin bu maçı.. ustam ????:(kahkaha)(kahkaha)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
peki ustam laciver24 ustma da haber edim en ön sıradan ayırtacam yermizi.. masörün ve havlucun da aliveli44 ustmız olsun barii.... kaç raud üzrinden istersin bu maçı.. ustam ????:(kahkaha)(kahkaha)
ne raundu. 5 saniyede işi tamam. isviçrede doğmuş büyümüş biri osmanlı tokadına nasıl dayansın. ben asi ustama oynuyorum.:D
İNŞAALLAH ÜLKEMİZİN GURUR OLUR.

wolf_52

Kullanıcı
ne raundu. 5 saniyede işi tamam. isviçrede doğmuş büyümüş biri osmanlı tokadına nasıl dayansın. ben asi ustama oynuyorum.:D
İNŞAALLAH ÜLKEMİZİN GURUR OLUR.
bak şimdi üzüldüm senin için sayın abim ve hemşerim. ve teyfik ustam... idanız ve hayalerinz 3 üncü saniyede suya düşecek malesef... hem hemşerim öyle sandığın gibi değil tam bir osmanlı torunu mert yüğit elide yüreğine de kefilimm....

Üst Alt