geyk (ceylan) derisinde harita | Define işaretleri ve anlamları

geyk (ceylan) derisinde harita

burgaz

Kullanıcı
bayraminiz kutlu olsun ustalar,mutlu olun senelerce.size yarimsa kilo "dana" yeti gonderdim,alirsiniz bozulmadan,insallah.resim1,ana giriste zehir var dediler.resim2 kacis yerde emin etmisler.resim3 sessizlik yani balik.volcanin imzasini resim4 "c c."sorulariniz varsa,sesinizi ukseltin ben isidirim,cok uzaktan konusanlari. (kahkaha) (kahkaha) (kahkaha)

Ekli dosyalar

• kosten1d.png
    kosten1d.png
    2.9 MB · Görüntüleme: 25
  • kosten1cf emin etmisler 2ci giris.png
    kosten1cf emin etmisler 2ci giris.png
    2.6 MB · Görüntüleme: 26
  • kosten1da balik sessizlik.png
    kosten1da balik sessizlik.png
    2.7 MB · Görüntüleme: 25
  • kosten1db volcanin imzasi.png
    kosten1db volcanin imzasi.png
    2.7 MB · Görüntüleme: 23
  • kosten1d.png
    kosten1d.png
    2.9 MB · Görüntüleme: 20
  • kosten1ce.png
    kosten1ce.png
    2.5 MB · Görüntüleme: 21
  • kosten1c.png
    kosten1c.png
    2.4 MB · Görüntüleme: 20
  • kosten1bb.png
    kosten1bb.png
    2.6 MB · Görüntüleme: 15
  • kosten1b.png
    kosten1b.png
    2.5 MB · Görüntüleme: 25

METİN

Kullanıcı
BURGAZ,a,,b,,,c,,d olarak resimlerdeki şekiller hakkında anlatımlarına var.bu anlatımlarıniz sizemi ayit fikir olarak yoksa başka ikinci bir kişiye mi ayit.cevaplarsaniz memnun olurum ki ikinci yazım değişik şekilde olacak.

balkaya34

Kullanıcı
bayraminiz kutlu olsun ustalar,mutlu olun senelerce.size yarimsa kilo "dana" yeti gonderdim,alirsiniz bozulmadan,insallah.resim1,ana giriste zehir var dediler.resim2 kacis yerde emin etmisler.resim3 sessizlik yani balik.volcanin imzasini resim4 "c c."sorulariniz varsa,sesinizi ukseltin ben isidirim,cok uzaktan konusanlari. (kahkaha) (kahkaha) (kahkaha)
@burgaz Selamlar ..
Bunlari tek tek ekleseydim siteye .ve herbirinin ayri ayri ne oldugunu anlatsaydın daha iyi olacakdı.

burgaz

Kullanıcı
BURGAZ,a,,b,,,c,,d olarak resimlerdeki şekiller hakkında anlatımlarına var.bu anlatımlarıniz sizemi ayit fikir olarak yoksa başka ikinci bir kişiye mi ayit.cevaplarsaniz memnun olurum ki ikinci yazım değişik şekilde olacak.
bursada bulgaristandan cok insan vardir.onlara sorarsaniz burada cok az defineci kaldi.hepimiz bir kupteyiz,bir birimizin telefonu vardir.

Üst Alt