Gezmelerden Kareler | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Gezmelerden Kareler

özgürXdaglı

Vip Üye
tek mezar olma tek lahit olmaz tek mahsen olmaz tek oda olmaz tek para olmaz bu iş ile ilgeliniyosan sayıları da sevecen

vatandaş mezarı erkek kadın cocuk üç lahit en az üç mahsen yan yana yada bir birine gecmeli üç olur oda da bu şekilde para kücükten büyüye dagru gider küp bakrac kazan kısadan bu şekil @El-Ensari

El-Ensari

Kullanıcı
tek mezar olma tek lahit olmaz tek mahsen olmaz tek oda olmaz tek para olmaz bu iş ile ilgeliniyosan sayıları da sevecen

vatandaş mezarı erkek kadın cocuk üç lahit en az üç mahsen yan yana yada bir birine gecmeli üç olur oda da bu şekilde para kücükten büyüye dagru gider küp bakrac kazan kısadan bu şekil @El-Ensari
Eyvallah Değerli Ustam, bu bilgiler için teşekkür ederim, belliki biz bu işin daha ilk basamağındayiz, aslında bazen hep bu ilk basamakta kalmak istiyorum, daha üst basamaklar, denizin daha derinlerine açılmak gibi...ve inan bazen beni korkutuyor. tarihe, eski medeniyetlere vs. ve Çubuklara bir merakım var,
Sizin gibi değerli insanları tenzih ederim, ama işin sırf maddi yönünü düşünüp, büyük bir hırsla bütün zamanını, imkanlarını, enerjisini sırf bu işe ayıran maddeperest insanları gördükçe hem acıyor, hem de üzülüyorum.
Rabbim herşeyin hayırlısını versin inşaallah .